Czerśl: Nie żyje 4-latka potrącona przez ciężarówkę. Śmiertelny wypadek w Czerśli

i

Autor: KWP Lublin Czerśl: Nie żyje 4-latka potrącona przez ciężarówkę. Śmiertelny wypadek w Czerśli

Nie żyje 4-latka potrącona przez ciężarówkę. Śmiertelny wypadek w Czerśli

2022-06-13 10:54

Makabryczny wypadek w miejscowości Czerśl (pow. łukowski) na Lubelszczyźnie. Nie żyje 4-letnia dziewczynka. Została potrącona przez potężną ciężarówkę. Policja podejrzewa, że dziecko wbiegło prosto pod koła MAN-a. Kierowca nie zdążył zareagować… Śledczy ustalają okoliczności tragicznego wypadku w Czerśli.

Koszmarny wypadek drogowy w miejscowości Czerśl (pow. łukowski) w woj. lubelskim. Do tragedii doszło w poniedziałkowy (13.06) poranek, przed godziną 7.30, na DW 807.

Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN potrącił dziecko, które nagle wbiegło z posesji na jezdnię przed jadący pojazd. Niestety 4-latka w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu – potwierdza asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Okoliczności makabrycznego, śmiertelnego wypadku w Czerśli wyjaśnia policja i prokuratura. Czy tej tragedii można było uniknąć? Niestety, jej efektów ani czasu nie da się już cofnąć… Maleńka dziewczynka straciła życie w jednej chwili, w przerażający sposób.

Policja sprawdza m.in. czy dziecko było pod opieką dorosłych i dlaczego wybiegło samo na ulicę.

Na miejscu wypadku czynności przeprowadzają policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak ustalono, ciężarowym MAN-em z dołączoną przyczepą z emulsją asfaltową kierował 49-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego. Mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy – informuje Józwik.

Czterolatka zginęła w wypadku. Wbiegła pod ciężarówkę?

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzić śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku – deklaruje rzecznik łukowskich mundurowych.

Sonda
Czy boisz się o swoje dziecko?