SKATOWALI Aleksandra w jego własnym domu. BESTIE z Białej Podlaskiej ZABIŁY 30-latka

i

Autor: West Yorkshire Police

SKATOWALI Aleksandra w jego własnym domu. BESTIE z Białej Podlaskiej ZABIŁY 30-latka

2020-12-22 9:59

Brutalne morderstwo i kradzież. We trzech skatowali Aleksandra P. w jego własnym domu. Bestie z Białej Podlaskiej zabiły 30-latka z zimną krwią. Adam L., Maciej S. i Michał Sz. usłyszeli wyrok. Jaką karę powinni ponieść za spowodowanie tak brutalnej zbrodni?

Skatowali 30-letniego Aleksandra w jego własnym domu. Do wstrząsającej zbrodni doszło we wrześniu ubiegłego roku w Wakefield w Anglii. Sprawcy to bestie z Białej Podlaskiej: Adam L., Maciej S. i Michał Sz. Zostali właśnie skazani na dożywocie przez brytyjski sąd.

Aleksander został zamordowany w najbardziej przerażających i brutalnych okolicznościach – przez ludzi, których uważał za swoich przyjaciół – opisuje główny inspektor Emma Winfield z policji w West Yorkshire.

Zobacz też: Lubelskie: Ci MORDERCY wciąż są na wolności! Szuka ich policja. Zarzut: ZABÓJSTWO

Polacy z Białej Podlaskiej zostali skazani za morderstwo i rabunek. Aleksander P. był katowany we własnym domu. Podczas procesu śledczy udowadniali, że napad był wyjątkowo brutalny. Mężczyzna umierał, dławiąc się własną krwią. Po wszystkim sprawcy okradli 30-latka, wynosząc z jego mieszkania w West Yorkshire dwa telewizory, konsolę do gier i zegarek.

Super Raport 21.12 (Goście: Jan Maria Jackowski - Senator PiS oraz dr Mirosław Oczkoś - ekspert ds. wizerunku i marketingu politycznego)

Trójka sprawców pochodzi z Białej Podlaskiej. Zostali skazani na dożywocie. Adam L. i Michał Sz. wyjdą na wolność najwcześniej za 27 lat. Maciej S. za 30. Brytyjskie media, które opisują całą sprawę, pokazują zarówno twarze, jak i pełne nazwiska skazanych – pozwala na to tamtejsze prawo.

Zobacz też: Stasin: Rozczłonkowane ZWŁOKI w krzakach. MAKABRA! Kto i dlaczego tu ZGINĄŁ?!

W czasie śledztwa udało się ustalić, że Aleksander P. był katowany m.in. drewnianymi nogami od krzeseł. Miał dosłownie połamaną twarz. Gdy na miejsce tragedii przyjechała karetka, na pomoc było już za późno. Bestie z Białej Podlaskiej zostały zatrzymane kilka dni po dokonaniu zbrodni.

W poniedziałek sąd koronny w Leeds skazał ich na dożywocie. – Rodzina Aleksandra była zdruzgotana jego śmiercią. Mam nadzieję, że ten wyrok przyniesie im pocieszenie i sprawiedliwość – dodaje detektyw Winfield.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!