Stasin: Rozczłonkowane ZWŁOKI w krzakach. MAKABRA! Kto i dlaczego tu ZGINĄŁ?!

i

Autor: Policja; zdj. ilustracyjne

Stasin: Rozczłonkowane ZWŁOKI w krzakach. MAKABRA! Kto i dlaczego tu ZGINĄŁ?!

2020-12-14 11:46

Czyje to ciało? Kto i dlaczego tu zginął? Odpowiedzi na te pytania szuka teraz policja i prokuratura. Rozczłonkowane zwłoki w krzakach w Stasinie odkrył przypadkowy spacerowicz… Ludzkie ciało, szczątki, fragmenty ubrań… Od makabrycznego odkrycia minął ponad tydzień. Co wiemy?

Rozczłonkowane zwłoki w krzakach w Stasinie (pow. chełmski) znalazł przypadkowy spacerowicz. Nie mógł przewidzieć, na co trafi podczas przechadzki z psem. To było makabryczne odkrycie. Jak podają lokalne media – strażacy długo karczowali teren, by śledczy mogli odnaleźć i zabezpieczyć zwłoki. Ich poszukiwania trwały trzy dni.

W poniedziałek ma się odbyć sekcja zwłok. Badanie pozwoli na ustalenie przyczyny śmierci i – być może – identyfikację zmarłej osoby. Wiele wskazuje na to, że była to kobieta. Podczas sekcji pobrany też zostanie materiał do badań DNA – stopień rozczłonkowania i rozkładu ciała może mocno utrudnić inny sposób identyfikacji. Śledczy przeszukują teraz m.in. bazy osób zaginionych.

Zobacz też: Lubelskie: Koronawirus. Nowe dane o COVID-19. Ile zakażeń w Polsce? [RAPORT 14.12]

Sedno Sprawy - Piotr Müller

Przypomnijmy, że do makabrycznego odkrycia w Stasinie doszło w poprzednią niedzielę. Mężczyzna natrafił na ludzką czaszkę na mokradłach. Przygotowania do wydobycia i zabezpieczenia rozczłonkowanych zwłok (m.in. ludzkich kości) znalezionych w krzakach trwało kilka dni.

Na fragmenty kości, ludzkich zwłok i ubrań natknął się mężczyzna spacerujący po okolicy z psem. Rozczłonkowane ciało leżało między roślinami na grząskim, niedostępnym terenie.

Zobacz też: Lublin: PIJANY JAK BELA za kierownicą auta. Miał 2,5 promila. Policjant WYRWAŁ mu kluczyki

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl.

Sonda
Czy zdarzyło ci się złamać koronawirusowe obostrzenia?