Skatował mu twarz śrubokrętem. Bestialski atak w Chełmie. Powód przeraża

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Efraimstochter Skatował mu twarz śrubokrętem. Bestialski atak w Chełmie. Powód przeraża

Skatował mu twarz śrubokrętem. Bestialski atak w Chełmie. Powód przeraża

2021-12-15 9:08

Sceny jak z filmu grozy w spokojnym na co dzień Chełmie (woj. lubelskie). 25-letni mieszkaniec miasta skatował śrubokrętem młodszego znajomego?! 23-letnia ofiara ataku zdołała uciec i poprosić o pomoc – informuje policja. Sprawca został zatrzymany… w szafie pod ubraniami. Powód bestialskiego ataku w Chełmie przeraża!

Bestialski atak w Chełmie. Mężczyzna zaatakował znajomego… śrubokrętem. Ranił go po twarzy! Do napaści doszło w weekend w centrum miasta – informuje policja, która bada sprawę. – Z relacji pokrzywdzonego 23-latka wynika, że idąc, został zaatakowany przez znanego mu 25-latka. Napastnik, posługując się śrubokrętem, zranił pokrzywdzonego w twarz – informuje kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Ranny mężczyzna uciekł napastnikowi, ukrył się i poprosił o pomoc przypadkową osobę. Został przewieziony do szpitala karetką pogotowia ratunkowego. Później zgłosił się na komendę i powiadomił mundurowych o dramatycznym zdarzeniu. Dlaczego młody mężczyzna skatował „kolegę” w tak brutalny sposób?! Powód napaści przeraża. Okoliczności całego zajścia wyjaśnia teraz policja. 25-letni sprawca ataku wpadł w ręce mundurowych dzień później. Funkcjonariusze znaleźli też narzędzie zbrodni.

Zobacz też: Sosnowica. Staruszka gniła we własnym łóżku. 86-latka nie żyje

Afera w galerii w Zamościu

– Mężczyzna ukrywał się w miejscu swojego zamieszkania w szafie pod odzieżą. Był już notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli też śrubokręt, którym się posługiwał – relacjonuje Czyż.

25-latek usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała, za co może mu grozić kara pięciu lat pozbawienia wolności. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec chełmianina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 25-latek za kratami poczeka na proces.

Dlaczego młody mężczyzna skatował swojego znajomego? Co sprawiło, że brutalnie ranił go śrubokrętem w twarz? Napastnik wyznał policjantom prawdę. – Powodem takiego zachowania miała być zazdrość o byłą partnerkę – informują policjanci zajmujący się sprawą. Przerażające!

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?