Siedliszczki: Poszukiwany 16-latek z Rejowca NIE ŻYJE. Znaleźli ciało Kuby. Co tam się stało?!

2020-09-23 11:49 MTA
Siedliszczki: Poszukiwany 16-latek z Rejowca NIE ŻYJE. Znaleźli ciało Kuby. Co tam się stało?!
Autor: Policja; zdj. ilustracyjne

Nie żyje poszukiwany 16-latek z Rejowca Fabrycznego na Lubelszczyźnie. Ciało Kuby zostało znalezione w Siedliszczkach. Nie na taki finał akcji poszukiwawczej liczyliśmy. Co tam się stało i dlaczego doszło do tej tragedii? Sprawę bada policja i prokuratura.

15 września wieczorem wyszedł z domu i już nigdy do niego nie wrócił. Słuch o nim zaginął, więc policja rozpoczęła akcję poszukiwawczą. Funkcjonariusze wspomagani przez inne służby i okolicznych mieszkańców przeszukiwali teren. Ale to nie na taki finał liczyliśmy…

Zobacz też: Lubelskie: 46 NOWYCH PRZYPADKÓW koronawirusa. Prawie 1000 zakażeń w Polsce [NOWE DANE]

Poszukiwany 16-latek z Rejowca Fabrycznego nie żyje. We wtorek w Sedliszczkach odnaleziono jego ciało.

Wczorajsze działania prowadzone były między innymi w miejscowości Siedliszczki w gminie Rejowiec. To tam jeden z patroli, w podmokłym terenie, znalazł zwłoki odpowiadające podanemu opisowi. Kolejne czynności potwierdziły, że jest to zaginiony 16-latek – informuje kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Na miejscu pracowali policyjni biegli i prokurator. Ruszyło śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tragedii. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Dlaczego więc nastolatek nie żyje? – Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań – dodaje Czyż.

Express Biedrzyckiej - Michał Wójcik: Politykom Zjednoczonej Prawicy zalecam powściągliwość

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.