Największe Targi Pracy w regionie za nami!

i

Autor: Mateusz Kasiak Największe Targi Pracy w regionie za nami!

Największe Targi Pracy w regionie. Setki odwiedzających, dziesiątki ofert [RELACJA, AUDIO]

2019-04-10 19:39

Dziesiątki stoisk pracodawców i setki odwiedzających. 10 kwietnia w Lublinie już po raz kolejny odbyły się Targi Pracy, które miały skonfrontować rynek pracodawców z rynkiem pracownika. Sprawdźcie naszą relację!

Przedsiębiorcy, urzędnicy, przedstawiciele firm, ale przede wszystkim osoby poszukujące pracy. W Lublinie odbyły się największe w województwie Targi Pracy. W ubiegłym roku wzięło w nich udział udział 152 wystawców z Lublina i z regionu.

>>> „Bezpański” bagaż na lubelskim lotnisku. Interweniowali pirotechnicy


Przede wszystkim szukam pracy. Chcemy wyjść ze standardów studenckich i przestać udawać dzieciaka  mówi Arek, student turystyki kulturowej KUL. – Dowiedziałam się tu, gdzie złożyć wnioski, jaka dokumentacja jest potrzebna, jak załatwić kwestie finansowe – wylicza porady, jakie z targów wyniosła Marta.

>>> Chłodne dni i zimne noce. Gdzie się podziała wiosna? [PROGNOZA POGODY]

>>> Feliniada 2019: Zenek Martyniuk i Łąki Łan w Lublinie! Znamy pełny line-up [PROGRAM, KONCERTY]


– Mamy bardzo szeroki wachlarz propozycji dla naszego potencjalnego pracownika, od działu IT, przez handel, po usługi mówi Daniel Krawczyk z lubelskiego portalu Nocowanie.pl.

Wydarzenie odbyło się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin. Targi Pracy 2019 Pracodawców, Przedsiębiorców i Instytucji rynku pracy zorganizowane zostały przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie, Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie oraz Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie. Co roku wydarzenie odwiedza ok. 10 tys. osób.
 

Zobacz WIDEO!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE