Samochód zabił 9-latka. Przebiegał przez jezdnię? Krężnica Jara

2021-09-15 13:22
Samochód zabił 9-latka. Przebiegał przez jezdnię? Krężnica Jara
Autor: KWP Lublin Samochód zabił 9-latka. Przebiegał przez jezdnię? Krężnica Jara

Nowe fakty ws. makabrycznego wypadku w Krężnicy Jarej pod Lublinem. Samochód zabił 9-latka. Do potrącenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych. Przebiegał przez ulicę? Dziecko trafiło prosto pod koła samochodu. Pomimo reanimacji nie udało się go uratować… 9-latek zmarł na miejscu wypadku.

Krężnica Jara. Makabryczny wypadek pod Lublinem. We wtorkowy wieczór (14.09, ok. godz. 18.30) samochód osobowy zabił 9-latka. Doszło do potrącenia dziecka – w rejonie przejścia dla pieszych. Okoliczności tragedii bada policja i prokuratura. Chłopiec przebiegał przez jezdnię? Pomimo reanimacji nie udało się go uratować. Miał przed sobą całe życie. Obok takiej tragedii nie sposób przejść obojętnie. Jak do tego doszło?! O makabrycznym wypadku w Krężnicy Jarej informowaliśmy już we wtorek wieczorem. Teraz w tej sprawie pojawiają się nowe informacje. Co wiemy o okolicznościach tej przerażającej tragedii?

Zobacz też: Horror na obwodnicy Lublina. TIR jak taran! Przerażające nagranie

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 67-letni kierujący samochodem marki Citroen jechał w kierunku Strzeszkowic. Mężczyzna w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych potrącił przekraczającego jezdnię 9-latka – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Będziemy gryźć trawę, by osiągnąć sukces

Wstępne informacje napływające do nas we wtorkowy wieczór od lubelskich policjantów wskazywały na to, że 9-latek przebiegał przez jezdnię. Dokładne okoliczności samego zdarzenia bada policja i prokuratura. Ogromne znaczenie będą miały opinie biegłych i techników obecnych na miejscu tragicznego wypadku w Krężnicy Jarej. Niestety, finał całego zdarzenia jest najgorszy z możliwych. Zginęło dziecko. – Pomimo reanimacji życia chłopca nie udało się uratować – potwierdza Gołębiowski.

Okoliczności tragicznego, śmiertelnego wypadku w Krężnicy Jarej, w którym zginał niespełna dziesięcioletni chłopiec, ma wyjaśnić trwające śledztwo. – Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili na miejscu zdarzenia oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Ciało 9-latka zostało przekazane na sekcję zwłok. Trwa dokładne wyjaśnianie przyczyn i okoliczności wypadku – informuje kom. Kamil Gołębiowski.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE