Rzeczyca: Ośmiolatek UTONĄŁ w stawie obok domu. KOSZMAR! Tragedia pod Kazimierzem

i

Autor: Policja; zdj. ilustracyjne

Rzeczyca: Ośmiolatek UTONĄŁ w stawie obok domu. WSTRZĄSAJĄCE szczegóły rodzinnej tragedii

2020-11-09 12:11

Ośmiolatek utonął w stawie obok własnego domu! Życia dziecka nie udało się uratować. Tragedia w Rzeczycy pod Kazimierzem Dolnym na Lubelszczyźnie. Rodzice zauważyli zniknięcie chłopca i zaczęli go szukać. Znaleźli go w stawie, ale na pomoc było już za późno… Wstrząsająca rodzinna tragedia ma dramatyczne tło. Rodzice ośmiolatka niedawno pochowali syna...

Horror w Rzeczycy (pow. puławski) na Lubelszczyźnie. Ośmiolatek utonął w stawie obok domu. Chłopca nie udało się uratować mimo reanimacji. To jakiś koszmar! Do tragedii pod Kazimierzem Dolnym doszło w niedzielne popołudnie.

Zobacz też: Kluczkowice: NIELEGALNE polowania były normą?! WSTRZĄS po śmierci 16-latka [ZDJĘCIA]

Okoliczności rodzinnej tragedii w Rzeczycy (woj. lubelskie) bada policja i prokuratura. Wstępne ustalenia wskazują na to, że w pewnym momencie rodzice chłopca zorientowali się, że nie ma go w domu, zaczęli go szukać i… znaleźli. W stawie sąsiadującym z ich posesją.

Co tam się stało? Jak doszło do tej niewyobrażalnej tragedii w Rzeczycy? Sprawę bada policja i prokuratura. – Dziecko wyszło z domu, otworzyło furtkę, przeszło przez ogrodzenie działki – informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Zobacz też: Koronawirus w Lubelskiem. FATALNE DANE! 1201 nowych zakażeń. Kolejne zgony [RAPORT]

Ojciec chłopca zauważył, że dziecka nie ma w domu i od razu ruszył na poszukiwania. Niestety, znalazł syna w małym zbiorniku wodnym na sąsiedniej posesji. Już nie oddychał. Ratownicy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego robili wszystko, aby uratować chłopca. Nadaremnie.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji ojciec chłopca dzień wcześniej, w sobotę, pochował dorosłego syna. Matka ośmiolatka kilka dni wcześniej trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Dramatyczna walka z koronawirusem w Polsce