Rolnik szuka żony. Kamil z Lubelskiego. Kim jest 23-latek?

2021-09-20 14:03

Kamil z „Rolnik szuka żony”. Kim jest 23-letni rolnik z Lubelszczyzny, który szuka żony w telewizyjnym show? Ruszyła kolejna edycja znanego programu TVP, w którym ludzie pracujący na roli szukają swoich drugich połówek jabłka. Czy 23-letni Kamil z Lubelskiego też znajdzie tu miłość? Poznaj bohatera „Rolnik szuka żony” z województwa lubelskiego.

Kamil z „Rolnik szuka żony” z woj. lubelskiego. Kim jest 23-letni uczestnik show TVP? Ruszył kolejna, już ósma edycja „Rolnik szuka żony”. Tym razem wśród kilku bohaterów (w tym dwóch bohaterek), jest też mieszkaniec Lubelszczyzny – 23-letni Kamil. Jak się okazuje, to człowiek wielu pasji i talentów. Ukończył szkołę górniczą, ale wolał pozostać na powierzchni i kultywować miłość do ziemi, jaką zaszczepił w nim dziadek. A akurat ziemi ma całkiem sporo. 23-latek prowadzi 60-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych oraz zbóż. Jest też hodowcą – ma stadko krów, które zamierza powiększać. A ponieważ nie samą pracą żyje, Kamil lubi też zabytkowe motocykle i – co najważniejsze – szuka miłości.

Kamil, rolnik, który szuka żony, ma nawet swój wymarzony typ: piękna, niewysoka brunetka. Sam jednak dodaje, że nikogo nie przekreśla. Czy 23-latek z Lubelskiego znajdzie miłość? Jaka partnerka skradnie jego serce? Kamil szuka dziewczyny pewnej siebie i takiej, która podzieli jego ideały – według młodego rolnika najważniejsze w związku jest zaufanie.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!

– Ma 180 cm wzrostu, stara się ćwiczyć i dbać o siebie, a za swoją mocną stronę uważa sumienność i to, że szybko uczy się nowych rzeczy. Mimo swojego młodego wieku bardzo poważnie podchodzi do życia. Dwa lata temu zakończył się jego ostatni związek. Teraz bardzo chciałby zacząć coś nowego, coś, co będzie trwałe i prawdziwe – czytamy na stronie „Rolnik szuka żony”, gdzie opisano wszystkich uczestników show TVP.

23-latek chciałby się ustatkować, ale – jak mówią jego bliscy – obawia się, że nie znajdzie dziewczyny, która zachce żyć z nim na wsi, „na gospodarstwie”. Dzięki „Rolnik szuka żony”, to potencjalne kandydatki na życiową partnerkę znajdą jego. – Od jakiegoś czasu tak mam, że myślałem o założeniu rodziny, życiu na poważnie – przyznaje Kamil w programie. Czy dzięki udziałowi w show TVP faktycznie to się uda? Przekonamy się w kolejnych odcinkach „Rolnik szuka żony” - emisja w niedzielne wieczory, o godz. 21.15, w TVP1.

Sonda
Lubisz oglądać telewizję?