Zabił brata, bo puścił oko do jego dziewczyny

i

Autor: WOJCIECH JARGIŁO?SUPER EXPRESS Zabił brata, bo puścił oko do jego dziewczyny

Recydywista zabił brata z zazdrości o dziewczynę. Sąd wypuścił go na wolność! Dramat na Lubelszczyźnie

2021-02-16 11:15

Brat zabił brata, miało pójść o dziewczynę. Starszy brat Marcin M. miał zabić młodszego, Marka za to, że ten uśmiechnął się do jego dziewczyny Kamili F. (27 l.) Ta straszna tragedia wydarzyła się w w Czemiernikach koło Radzynia Podlaskiego w województwie lubelskim. Okazuje się, że Marcin M. jest na wolności. Temat przedstawiły "Wydarzenia".

Lubelskie. Zabił brata z zazdrości o dziewczynę?

Chodzi o sprawę zabójstwa pod barem w Czemiernikach koło Radzynia Podlaskiego w województwie lubelskim, do którego doszło w 2018 roku. Starszy brat miał zabić młodszego za to, że ten uśmiechnął się do jego dziewczyny Kamili F. (27 l.). Jak podały "Wydarzenia" recydywista, któremu grozi dożywocie za brutalne zabójstwo brata jest na wolności. W trakcie toczącego się procesu sąd wypuścił go na wolność. Tym tematem zajęły się "Wydarzenia".

Czytaj więcej o sprawie: Zabił brata, bo uśmiechał się do jego dziewczyny. MAKABRA w Lubelskiem [ZDJĘCIA]

- Na tej decyzji zaważyły takie okoliczności, jak konieczność wznowienia przewodu sądowego w tej sprawie w połączeniu z czasookresem zastosowania dotychczasowego aresztowania - przyznała Barbara Markowska rzeczniczka Sądu Okręgowego w Lublinie w rozmowie z "Wydarzeniami".

Jak informują Wydarzenia "ze względu na chorobę sędziego, proces ruszy od nowa, minął maksymalny czas dwóch lat tymczasowego aresztowania, nie było wniosku o jego przedłużenie, dlatego sąd ratował się policyjnym dozorem. "Mężczyzna ma stawiać się na policji 2 razy w tygodniu. Na rodzinę oraz całą okolicę padł blady strach.

Czytaj też: Zabił brata, bo puścił oko do jego dziewczyny. Rodzinny horror na Lubelszczyźnie

Sedno Sprawy - Adam Bielan