Raził ją prądem, dusił poduszką. 17-latek chciał zabić niepełnosprawną ciotkę?!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Raził ją prądem, dusił poduszką. 17-latek chciał zabić niepełnosprawną ciotkę?!

Raził ją prądem, dusił poduszką. 17-latek chciał zabić niepełnosprawną ciotkę?!

2022-02-18 13:13

Zgroza w Maryninie (pow. chełmski) na Lubelszczyźnie. 17-latek chciał zabić niepełnosprawną ciotkę? Raził ją prądem, dusił poduszką – podejrzewają śledczy. O szczegółach sprawy wiemy niewiele, ale już z tych fragmentów wyłania się przerażający obraz. Dlaczego nastolatek brutalnie zaatakował niepełnosprawną ciocię? Odpowie za usiłowanie zabójstwa?

17-latek z powiatu chełmskiego miał brutalnie zaatakować swoją niepełnosprawną ciotkę. Skrzywdził bezbronną kobietę! Wstępne informacje mówią o prawdziwym piekle, jakie zgotował kuzynce: rażeniu prądem i duszeniu poduszką. Śledczy z Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie, którzy zajmują się wyjaśnieniem tej makabrycznej sprawy, postawili nastolatkowi zarzut usiłowania zabójstwa, a to oznacza, ze przed sądem może mu grozić nawet dożywocie.

Wszystko wydarzyło się w środę (18.02) rano w Maryninie w powiecie chełmskim. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że nastolatek próbował uciec, ale zatrzymano go w Jabłonnej pod Lublinem.

Nastolatek jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa własnej ciotki, niepełnosprawnej kobiety! Śledczy nie informują o szczegółach całej sprawy, bo postępowanie jest na wczesnym etapie. Nie znamy więc np. motywu, jaki mógł mieć 17-latek, który zaatakował w Maryninie.

Sedno Sprawy - Patryk Jaki

Przedstawiliśmy 17-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Złożony został również wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie – informuje w rozmowie z PAP p.o. szefa prokuratury rejonowej w Krasnymstawie Piotr Szafrański. – Nie przyznał się do winy – dodaje prokurator.

17-latkowi grozi kara od ośmiu lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

Wkrótce więcej informacji na temat tej sprawy.

Sonda
Jaką karę powinien ponieść 17-latek, jeśli jest winny?