Garbów: Ranił kolegę nożem. Krwawa kłótnia o dziewczynę! Przerażające

i

Autor: Pixabay/RonaldPlett

Garbów: Ranił kolegę nożem. Krwawa kłótnia o dziewczynę! Przerażające

2020-09-28 16:03

Zazdrość bywa najgorszym z możliwych doradców – przekonał się o tym 20-latek spod Garbowa pod Lublinem. Kiedy zobaczył na ulicy swego kolegę idącego z dziewczyną, do której smalił cholewki, nie wytrzymał! Najpierw zwyzywał swego konkurenta od najgorszych, ale to było dla niego za mało. W jego ręku błysnął nóż...

Kiedy w grę wchodzą buzujące uczucia i szalejące hormony, rozsądek musi niestety odejść na dalszy plan. Tak było w Garbowie, gdzie na ulicy spotkało się dwóch 20-latków. Z jednym z nich i to pod rękę, spacerowała nastoletnia piękność. Temu „drugiemu” nie potrzeba było więcej! Utarczka słowna, jaka natychmiast się wywiązała szybko przeszła w kłótnię i rękoczyny.

Gorzej, że w ręku młodzieńca pojawił się nóż i zrobiło się nieciekawie. 20-latek rzucił się na swego konkurenta i ranił go ostrzem. – Z informacji przekazanych dyżurnemu komisariatu w Niemcach wynikało, iż na jednej z ulic doszło do awantury pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami, podczas której jeden z nich został raniony nożem – uściśla kom. Kamil Gołębiewski z KMP Lublin. – Na miejsce wysłano policjantów z zespołu patrolowego. Funkcjonariusze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali sprawcę, którym okazał się być 20-letni mieszkaniec gminy Garbów.

Dodatkowo okazało się, że agresor już wcześniej kierował groźby wobec pokrzywdzonego i jego dziewczyny. – Sprawca usłyszał łącznie trzy zarzuty. Dwa z nich dotyczą kierowania gróźb karalnych. Jeden lekkiego uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora został oddany pod dozór policji – dodaje komisarz Gołębiewski.

Napastnikowi goriz kara dwóch lat więzienia.

Express Biedrzyckiej - Artur Soboń: Lojalność to w polityce najmniej popularne słowo