Wypadek wydarzył się w piątek po godz. 22.00. Policja wciąż szuka sprawcy

i

Autor: KWP Lublin Wypadek wydarzył się w piątek po godz. 22.00. Policja wciąż szuka sprawcy

Radzyń Podlaski: Zabił 17-latka na motocyklu, wciąż szuka go policja!

2016-06-20 10:54

Policja szuka kierowcy samochodu, który w piątek w nocy potrącił nastolatka. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, poszkodowany chłopak zmarł na miejscu.  

Do wypadku doszło w piątek po godz.22. 00 w miejscowości Borki w okolicy Radzynia Podlaskiego. 17-latek jadący motorowerem został potrącony przez samochód. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Na skutek odniesionych obrażeń nastolatek zmarł na miejscu.

Policjanci na miejscu dokonali oględzin miejsca zdarzenia i wciąż ustalają okoliczności wypadku. - Trwają czynności mające doprowadzić do ustalenia sprawcy zdarzenia – informuje asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z policji w Radzyniu Podlaskim.

W czasie weekendu sprawdzane były auta, którymi mógł poruszać się domniemany sprawca. - Kierowca mógł poruszać się samochodem marki Opel, ale nie jest to pewne – tłumaczy Salczyńska.

Apel policji

Policja apeluje do wszystkich, którzy byli świadkami wypadku lub mają informacje, dzięki którym zostanie odnaleziony sprawca piątkowego wypadku. Zgłaszać się można do Komendy Powiatowej w Radzyniu Podlaskim przy ul. Warszawskiej 100a lub dzwoniąc na numer 83 351 22 10.

Za spowodowanie śmiertelnego w skutkach wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.