Quiz. Matematyka na poziomie podstawówki. Dzieci znają odpowiedzi!

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Quiz. Matematyka na poziomie podstawówki. Dzieci znają odpowiedzi! / Zdjęcie poglądowe

Quiz. Matematyka na poziomie podstawówki. Dzieci znają odpowiedzi!

2021-07-25 6:00

Zapraszamy do wspólnej zabawy z królową nauk. Tym razem mamy dla was quiz z matematyki na poziomie szkoły podstawowej. Wasze dzieci właśnie mogły przerabiać ten materiał! Czy poradzicie sobie z naszymi pytaniami? Ściskamy kciuki i życzymy powodzenia!

Quiz. Matematyka na poziomie podstawówki. Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
60 + 6 ⋅ 10 = ?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem będziemy was przepytywać z matematyki. Czy królowa nauk była waszą zmorą w podstawówce? Sprawdźcie, czy tym razem zdobędzie komplet. Mamy dla was 10 z pozoru prostych pytań. Powodzenia!

Sprawdź też: Quiz. Owoc czy warzywo? Uwaga na podchwytliwe pytania!

Stolice państw Afryki. Większość odpada na 3 pytaniu! [QUIZ]

QUIZ. Ten test z języka polskiego może was zaskoczyć! Błędy językowe, które słyszymy codziennie