QUIZ. Już wiesz, kto zagrał Oppeneheimera. My pytamy o inne biograficzne role gwiazd

i

Autor: Universal Studios Kadr z filmu "Oppenheimer".

Sprawdź się! To tylko 10 pytań

QUIZ. Już wiesz, kto zagrał Oppeneheimera. My pytamy o inne biograficzne role gwiazd

2023-07-28 5:00

Witajcie w naszym teście, w którym tym razem sprawdzimy Waszą filmową wiedzę. W kinach króluje "Barbie" i "Oppenheimer". My zapytamy Was o dziesięć innych, znanych ról w biograficznych filmach. Gwarantujemy, że quiz nie będzie taki prosty, jak może wam się wydawać. Uzyskanie ponad połowy punktów może być powodem do zadowolenia, zaś zdobycie kompletu oznacza, że prawdopodobnie żaden film nie ma przed Wami tajemnic. Do dzieła!

Przed Wami quiz ze świata kina. Filmy biograficzne to jeden z ulubionych gatunków widzów. Uwielbiamy oglądać filmy o znanych muzykach, aktorach, politykach czy sportowcach. Kina podbija właśnie "Oppenheimer" w reżyserii Christophera Nolana. O ten i dziewięć innych biograficznych filmów i znanych ról zapytamy Was w naszym teście. Jeśli licznik obejrzanych przez Was filmów liczony jest w setkach, powinniście uzyskać komplet punktów. Pytania, jakie przygotowaliśmy nie powinny być jednak trudne i dla tych, którzy oglądają ledwie kilka filmów rocznie. Jeśli nie jesteście pewni swojej wiedzy, sprawdźcie się, a dzięki ewentualnym błędom, uzupełnicie braki. Do dzieła!

Quiz. Gwiazdy w filmach biograficznych. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

QUIZ. Już wiesz, kto zagrał Oppeneheimera. My pytamy o inne biograficzne role gwiazd

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto zagrał Roberta Oppenheimera w najnowszym filmie w reżyserii Christophera Nolana?
Dramat aktora. Adam Bobik na planie filmu „Sami swoi. Początek” stracił władzę w nogach!