PRZERAŻAJĄCY finał pożaru w Lublinie: NIE ŻYJE kobieta. TRAGEDIA na Bronowicach

i

Autor: Pixabay/arembowski

PRZERAŻAJĄCY finał pożaru w Lublinie: NIE ŻYJE kobieta. TRAGEDIA na Bronowicach

2020-12-09 8:33

Przerażający finał pożaru w Lublinie. Nie żyje kobieta. Strażacy ewakuowali nieprzytomną staruszkę z płonącego domu, ale ratownikom nie udało się jej uratować. Lekarz stwierdził zgon. Do tragedii doszło w nocy na Bronowicach, przy ul. Szklanej.

Pożar w Lublinie. Nie żyje starsza kobieta. Do tragedii na Bronowicach doszło w nocy ze wtorku na środę. Strażacy ewakuowali nieprzytomna kobietę, ale na pomoc było już za późno…

Zobacz też: Prezydent wylądował w szpitalu! Był zakażony koronawirusem

Przerażający finał pożaru przy ul. Szklanej w Lublinie. Ogień pojawił się w murowanym domu jednorodzinnym – informuje Radio Plus Lublin. Gdy strażacy dotarli na miejsce, musieli walczyć z dużym zadymieniem. Z mieszkania ewakuowano starszą kobietę, ale ratownikom nie udało się jej uratować. Na pomoc było już za późno. Lekarz stwierdził zgon.

Wydobywający się z poddasza domu jednorodzinnego dym zauważyli sąsiedzi. Z płomieniami walczyli strażacy, którzy z zadymionego budynku wynieśli ciało 86-letniej kobiety – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Dlaczego doszło do tragedii? Przyczyny pożaru wyjaśnią biegli i trwające śledztwo. Na razie najbardziej prawdopodobne wydaje się, że źródłem ognia mógł być piec grzewczy. W mieszkaniu spaleniu uległo częściowo wyposażenie oraz meble.

Super Raport 08.12 (Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes PSL oraz dr hab. Olgierd Annusewicz - politolog z UW)