Prezydent Lublina, Krzysztof Żuk

i

Autor: Facebook / Krzysztof Żuk Prezydent Lublina, Krzysztof Żuk

Prezydent wylądował w szpitalu! Był zakażony koronawirusem

2020-12-08 17:23

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk trafił do szpitala. W listopadzie podano informację, że włodarz miasta jest zakażony koronawirusem. - Lekarze zdecydowali o potrzebie przeprowadzenia dodatkowych badań. Prezydent czuje się dobrze - informuje rzeczniczka magistratu w Lublinie Katarzyna Duma.

27 listopada prezydent Lublina Krzysztof Żuk przekazał za pomocą profilu na Facebooku informację, że jest zakażony koronawirusem. - Czuję się dobrze, nie mam ciężkich objawów. Dokucza mi jedynie kaszel - napisał włodarz miasta. - Apeluję do wszystkich o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego, noszenie masek i dezynfekcję rąk. W ten sposób ograniczycie ryzyko zakażenia - dodał Żuk.

Z samochodu zostało niewiele. DRAMATYCZNY WYPADEK pod Biłgorajem [ZDJĘCIA]

Jak się okazało prezydent Lublina trafił do szpitala. Co się stało? - Lekarze zdecydowali o potrzebie przeprowadzenia dodatkowych badań. Prezydent czuje się dobrze. W najbliższych dniach opuści szpital – przekazała rzeczniczka prezydenta Katarzyna Duma. Żuk nadal jest w kontakcie ze swoimi współpracownikami. Uczestniczy w pracach dotyczących m.in. przygotowywania budżetu miasta.

Strajk kobiet w Lublinie