POŻAR w Zamościu. Jeden mężczyzna NIE ŻYJE, drugi w szpitalu. Koszmar! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Pixabay/arembowski; KWP Lublin

POŻAR w Zamościu. Jeden mężczyzna NIE ŻYJE, drugi w szpitalu. Koszmar! [ZDJĘCIA]

2020-12-30 14:34

Makabryczny finał pożaru w Zamościu. To był koszmar. Ogień strawił ich dom… Gdy wydawało się, że już po wszystkim, okazało się, że bilans pożaru jest tragiczny. Jeden z mieszkańców nie żyje, drugi trafił do szpitala. To istny koszmar!

Tragiczny finał pożaru w Zamościu. Ratownikom udało się uratować jednego z mieszkańców, ale drugi nie przeżył. Ogień i kłęby pojawiły się w domu na jednym z zamojskich osiedli. Do tragedii doszło we wtorkowy poranek.

Zgłaszająca wyjaśniła, że w chwili zgłoszenia już nic się nie pali. Widać jednak, że w mieszkaniu był pożar. Zawiadomiła także, że wewnątrz znajdują się dwaj mężczyźni – relacjonuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zobacz też: PTASIA GRYPA wróciła! APOKALIPSA dla drobiu pod Łęczną. ZGINĄ dziesiątki tysięcy ptaków

Samochodowe zakupy lubelskich urzędników

Mundurowi wydostali z mieszkania 60-latka i przekazali go załodze karetki pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala. Na pomoc drugiemu z mieszkańców było już za późno.Przebywający z nim w mieszkaniu 66-latek nie dawał oznak życia. Będący na miejscu lekarz stwierdził jego zgon – dodaje policjantka.

Zobacz też: HORROR w Starościnie. NIE ŻYJE mężczyzna. 25-letni kierowca pod wpływem marihuany

POŻAR w Zamościu. Jeden mężczyzna NIE ŻYJE, drugi w szpitalu. Koszmar! [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin

Przyczyny całego koszmaru – powód pożaru i jego przebieg – ma wyjaśnić trwające prokuratorskie śledztwo. Na miejscu tragedii pracował m.in. biegły z zakresu pożarnictwa. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pożaru doszło w wyniku niewłaściwego obchodzenia się z urządzeniem elektrycznym, którym 60-latek ogrzewał mieszkanie. W bezpośrednim sąsiedztwie włączonego piecyka prawdopodobnie znajdowały się łatwopalne przedmioty – tłumaczy Krukowska-Bubiło.

Mundurowi apelują o szczególną ostrożność i rozwagę w czasie trwającego intensywnego sezonu grzewczego.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!