Straż pożarna

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Pożar mieszkania. Strażacy w środku znaleźli CIAŁO. HORROR w Białej Podlaskiej

2021-02-16 13:36

Pożar, jaki wybuchł w budynku wielorodzinnym na terenie Białej Podlaskiej w województwie lubelskim skończył się tragicznie. Niestety, jedno z mieszkań częściowo się spaliło, a strażacy znaleźli w nim ciało, najprawdopodobniej mieszkającego tam 43-latka. Zostało ono zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, o czym zadecydował prokurator. Sprawdź szczegóły.

Pożar w Białej Podlaskiej. Strażacy znaleźli ciało

Do pożaru budynku doszło w poniedziałek 15 lutego w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim.  Jedno z mieszkań częściowo się spaliło. W trakcie akcji ratowniczo-gaśniczej w pokoju strażacy odnaleźli ciało - prawdopodobnie 43-letniego mieszkańca. Prokurator zdecydował, by zabezpieczyć ciało do sekcji zwłok.

Zobacz również: Lubelskie. Wyciągnęli ich z auta i POBILI. Areszty dla pięciu mężczyzn! Nie uwierzysz, o co poszło [ZDJĘCIA]

- Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego tragicznego pożaru, którego prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia. - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z Lubelskiej Policji.

Na miejscu zdarzenia pracował prokurator. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Skończyło się dramatycznie.

Czytaj też: Recydywista zabił brata z zazdrości o dziewczynę. Sąd wypuścił go na wolność! Dramat na Lubelszczyźnie