Lubelskie. Wyciągnęli ich z auta i POBILI.  Areszty dla pięciu mężczyzn! Nie uwierzysz, o co poszło

i

Autor: Lubelska Policja Lubelskie. Wyciągnęli ich z auta i POBILI. Areszty dla pięciu mężczyzn! Nie uwierzysz, o co poszło

Lubelskie. Wyciągnęli ich z auta i POBILI. Areszty dla pięciu mężczyzn! Nie uwierzysz, o co poszło [ZDJĘCIA]

2021-02-15 12:20

Nieporozumienia związane z zajeżdżaniem sobie drogi miały być powodem pobicia czterech osób przez sześciu mężczyzn z Krasnegostawu (Lubelskie). Pięciu podejrzanych o pobicie zostało aresztowanych – poinformowała w poniedziałek policja.

Sienica Nadolna. Pobili za zajeżdżanie drogi?

Do pobicia czterech mieszkańców powiatu krasnostawskiego w wieku od 16 do 19 lat doszło na jednym z parkingów w miejscowości Sienica Nadolna. "Kiedy pokrzywdzeni przebywali w użytkowanych przez siebie samochodach podeszło do nich kilku mężczyzn, którzy wybijali szyby i niszczyli lusterka w pojazdach. Następnie wyciągnęli pokrzywdzonych na zewnątrz i pobili ich. Po tym zdarzeniu oddalili się w nieznanym kierunku" – poinformowała młodszy aspirant Jolanta Babicz z komendy policji w Krasnymstawie.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie sześć osób. Wszyscy są mieszkańcami Krasnegostawu w wieku od 17 do 40 lat. Zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia i uszkodzenia mienia, a jeden z nich odpowie także za groźby. "Swoje zachowanie tłumaczyli wcześniejszymi nieporozumieniami związanymi z zajeżdżaniem sobie drogi" – dodała Babicz. Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu pięciu podejrzanych na trzy miesiące. Wobec 17-latka zastosowano dozór policji połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych. Za udział w bójce lub pobiciu grozi do trzech lat więzienia, a za uszkodzenie mienia - do pięciu lat.

Policja schwytała parę pedofili