Policjanci przerwali przyjęcie weselne pod Łukowem. Wylegitymowali młodą parę i gości

i

Autor: PhotoMIX-Company/cc0/pixabay W czasie policyjnej kontroli w restauracji znajdowało się tylko 15 osób. Mandatem została ukarana wyłącznie właścicielka lokalu.

Policjanci przerwali przyjęcie weselne pod Łukowem. Wylegitymowali młodą parę i gości

2021-04-14 22:12

Niespodziewanych gości na przyjęciu weselnym doczekała się młoda para, która w restauracji pod Łukowem świętowała zawarcie związku małżeńskiego. W lokalu zjawili się funkcjonariusze policji oraz sanepidu, którzy otrzymali zgłoszenie o "nielegalnym przyjęciu weselnym". Mundurowi wylegitymowali piętnastu uczestników imprezy. Wśród nich byli wyłącznie państwo młodzi oraz członkowie ich najbliższej rodziny. Mandatem została ukarana tylko właścicielka restauracji.

Policjanci przerwali wesele pod Łukowem

Jak informuje portal lublin112.pl, w minioną sobotę (10 kwietnia) w jednej z restauracji pod Łukowem interweniowała policja i sanepid. Służby otrzymały zgłoszenie dotyczące "nielegalnego przyjęcia weselnego" odbywającego się w jednym z lokali. Wewnątrz mundurowi zastali tylko piętnaście osób, wśród których byli młodzi małżonkowie oraz członkowie ich najbliższej rodziny. Wesele zostało ograniczone do uroczystego obiadu, a pracownicy sanepidu nie stwierdzili, by w tym przypadku doszło do rażącego naruszenia obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa. 

PRZECZYTAJ: Markuszów. Groził, że ZABIJE JĄ I DZIECKO. Włamał się do domu i… PRZERAŻAJĄCE!

W tym przypadku jedyną ukaraną osobą jest właścicielka restauracji, która otrzymała mandat wynoszący 300 złotych. Własne postępowanie wyjaśniające wszczęła jednak Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. O zdarzeniu została również poinformowana prokuratura, która zdecyduje o ewentualnym postawieniu zarzutów za złamanie prawa. Portal lublin112.pl opisuje, że jeszcze w czasie interwencji służb część gości weselnych postanowiła opuścić lokal i wrócić do domów.

ZOBACZ: MAKABRYCZNA śmierć licealistów. Krystian i Patrycja byli parą. BLIŹNIACZE wypadki

Nasz Nowy Dom 14-15.04. Ekipa remontowa spieszy na pomoc kolejnym rodzinom