Pociąg relacji Lublin-Łódź Fabryczna potrącił kobietę? Tor w kierunku Warszawy zamknięty

2021-09-16 16:17
Pociąg relacji Lublin-Łódź Fabryczna potrącił kobietę? Tor w kierunku Warszawy zamknięty
Autor: pixel2013/cc0/Pixabay.com Pociąg relacji Lublin-Łodź Fabryczna potrącił kobietę w miejscowości Nadwiślanka? 64-latka trafiła do szpitala (zdj. ilustracyjne)

Pociąg relacji Lublin-Łodź Fabryczna potrącił kobietę w miejscowości Nadwiślanka? Zgłoszenie o takiej treści wpłynęło w czwartek ok. godz. 13 do dyżurnego policji w Dęblinie pod Rykami. Mundurowi znaleźli przy torach kolejowych 64-letnią kobietę, która została zabrana do szpitala, natomiast nie wiadomo, czy pociąg InterCity faktycznie potrącił kobietę.

Pociąg relacji Lublin-Łódź Fabryczna potrącił kobietę? Tor w kierunku Warszawy zamknięty

O sprawie domniemanego potrącenia kobiety przez pociąg relacji Lublin-Łódź Fabryczna napisał PAP. Do zdarzenia doszło poza przejściem kolejowym w czwartek przed godz. 13 w miejscowości Nadwiślanka pod Rykami, a zgłoszenie dotyczące uderzenia kobiety przez pociąg Intercity przyjął dyżurny policji w Dęblinie. Przybyli na miejsce funkcjonariusze znaleźli przy torach kolejowych 64-latka, mieszkankę gminy Stężyca, która została zabrana karetką pogotowia do szpitala. Nie wiadomo natomiast, czy pociąg relacji Lublin-Łódź Fabryczna faktycznie ją potrącił, czy być może poszkodowana przewróciła się z powodu silnego podmuchu powietrza, jaki wywołał przejeżdżający skład Intercity. Na miejscu zdarzenia wyjaśniają to policyjni technicy kryminalistyki. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Rykach, w ruchu pociągów nadal obowiązują utrudnienia, bo tor w kierunku został z powodu domniemanego potrącenia zamknięty.

Czytaj też: Ruszył na rajd quadem i… już nie wrócił. Tragedia pod Opolem Lubelskim

Czytaj też: Puławy: Zrobił to własnej żonie! Recydywista zgotował jej piekło

Zabójstwo w Dobrym Mieście
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE