Płoskie: 27-latek zabił się na drodze. Makabryczna seria wypadków w Lubelskiem

i

Autor: KWP Lublin Płoskie: 27-latek zabił się na drodze. Makabryczna seria wypadków w Lubelskiem

Płoskie: 27-latek zabił się na drodze. Makabryczna seria wypadków w Lubelskiem

2022-01-03 9:09

Młody mężczyzna bez prawa jazdy zabił się na drodze. 27-latek zginął w tragicznym wypadku w miejscowości Płoskie. Zjechał z drogi, otarł się o drzewo i dachował – śmierć na miejscu. Niestety podobnych zdarzeń w noworoczny weekend było więcej. To prawdziwie makabryczna seria śmiertelnych wypadków drogowych w województwie lubelskim.

Płoskie (pow. zamojski) na Lubelszczyźnie. W Nowy Rok, w sobotnie popołudnie, doszło tu do makabrycznego wypadku. 27-latek zabił się na drodze. Młody mężczyzna bez prawa jazdy kierował samochodem, który w ogóle nie powinien pojawić się na drodze… Skończyło się tragicznie. Niestety, to nie jedyny taki wypadek. Ostatnie dni to prawdziwa czarna seria makabrycznych zdarzeń w województwie lubelskim.

W Nowy Rok, 1 stycznia 2022 roku, w miejscowości Płoskie zginął młody mężczyzna. Do tragedii doszło około godz. 14.30 na krajowej „74”.

Zobacz też: Omikron w Lubelskiem. Pierwszy przypadek w Lublinie. Jest potwierdzenie!

– Kierujący seatem jechał od strony Szczebrzeszyna w kierunku Zamościa. Nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, na pobocze, gdzie otarł się o drzewo i uderzył w ogrodzenie posesji. Seat dachował – informuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Niestety, mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować kierowcy osobówki. 27-latek zginął na miejscu wypadku. Młody mężczyzna zabił się na drodze, choć nie posiadał nawet uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód nie miał ważnych badań technicznych.

– Ciało 27-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dokładne okoliczności i szczegółowy przebieg wypadku ustalone zostaną podczas prowadzonego w tej sprawie postępowania – zapowiada Krukowska-Bubiło.

Niestety, to niejedyna taka tragedia w ostatnich dniach. Sylwestrowo-noworoczny weekend to prawdziwa czarna seria makabrycznych zdarzeń w Lubelskiem – głównie na Zamojszczyźnie. 31 grudnia, w sylwestra, w powiecie zamojskim kierujący toyotą zjechał z drogi i uderzył w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu. Z kolei w powiecie hrubieszowskim kierujący volkswagenem potrącił 21-letnią pieszą. Młoda kobieta zginęła na miejscu.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Majdan Wielki: 35-latek zginął w sylwestra

i

Autor: KWP Lublin Majdan Wielki: 35-latek zginął w sylwestra

Majdan Wielki: 35-latek zginął w sylwestra

Do makabrycznego wypadku doszło w piątek, 31 grudnia, około godz. 16.30 w miejscowości Majdan Wielki (gmina Krasnobród). – 35-letni kierujący toyotą RAV-4 jechał od Dominikanówki w kierunku Krasnobrodu. Po wyjściu z łuku na prostym już odcinku drogi nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie do przydrożnego rowu, gdzie dachem samochodu uderzył w drzewo – informuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło. 35-latek zginął na miejscu. Jego 33-letni pasażer trafił do szpitala.

Majdan Wielki: 35-latek zginął w sylwestra

i

Autor: KWP Lublin Majdan Wielki: 35-latek zginął w sylwestra

Modryń: 21-latka w sylwestra zginęła pod kołami samochodu

Kolejny makabryczny wypadek w ostatnim dniu i w ostatnich godzinach starego roku miał miejsce w powiecie hrubieszowskim. – Około godziny 18.30 w miejscowości Modryń kierujący volkswagenem na prostym i nieoświetlonym odcinku drogi potrącił pieszą. Pomimo podjętej reanimacji, 21-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu – informuje kom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Okoliczności tej i pozostałych tragedii bada policja i prokuratura.

Porwanie dla okupu na Podkarpaciu. Potężna akcja policji