Paszki Małe: Makabryczna śmierć na DK19. „Potrącił mężczyznę idącego środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

i

Autor: KWP Lublin Paszki Małe: Makabryczna śmierć na DK19. „Potrącił mężczyznę idącego środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

Makabryczna śmierć

Paszki Małe: Makabryczna śmierć na DK19. „Potrącił mężczyznę idącego środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

2022-09-20 10:18

Lubelskie. Śmiertelny wypadek na DK19 w Paszkach Małych. Po fatalnym potrąceniu pieszego cysterna z ciekłym gazem wylądowała w rowie, wywrócona do góry kołami. Co tam się stało?! W wyniku makabrycznego wypadku zginął pieszy. Do tragedii doszło w poniedziałkowy (19.09) wieczór, po zmroku. Pieszy szedł środkiem drogi? Zobacz zdjęcia z miejsca makabrycznego wypadku.

Nie żyje pieszy potrącony przez ciężarówkę na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński, woj. lubelskie). Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek (19.09) przed godz. 20.00 na „dziewiętnastce” między Kockiem a Radzyniem Podlaskim.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 31-letni obywatel Ukrainy kierujący ciężarówką marki MAN z cysterną wypełnioną ciekłym gazem jechał w kierunku Lublina. Nagle zauważył pieszego na swoim pasie ruchu. Mimo próby ominięcia mężczyzny doszło do potrącenia… Ciężarówka wypadła z drogi!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Raport Złotorowicza - Jakub Wiech

Pieszy, 47-letni mieszkaniec gminy Borki, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu wypadku drogowego. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych – informuje st. asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Zginął pod kołami ciężarówki! „Pieszy szedł środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

i

Autor: KWP Lublin Zginął pod kołami ciężarówki! „Pieszy szedł środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

Ciężarówka – cysterna z gazem – wylądowała w rowie. Na szczęście nie doszło do wybuchu czy rozszczelnienia ładunku. Cysterna całą noc przeleżała w rowie. Dopiero we wtorek rozpoczęto jej wyciąganie.

Do godz. 11.00 – jak podaje GDDKiA – mogą potrwać utrudnienia dla kierowców, łącznie z całkowitą blokadą drogi w czasie wyciągania cysterny z rowu. Jak podają służby drogowe – wyznaczono objazd w obu kierunkach drogą DK63 oraz drogami lokalnymi od m. Radzyń Podlaski przez m. Ulan Majorat do m. Borki

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE