Paszki Małe: Makabryczna śmierć na DK19. „Potrącił mężczyznę idącego środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

i

Autor: KWP Lublin Paszki Małe: Makabryczna śmierć na DK19. „Potrącił mężczyznę idącego środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

Makabryczna śmierć

Paszki Małe: Makabryczna śmierć na DK19. „Potrącił mężczyznę idącego środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

2022-09-20 10:18

Lubelskie. Śmiertelny wypadek na DK19 w Paszkach Małych. Po fatalnym potrąceniu pieszego cysterna z ciekłym gazem wylądowała w rowie, wywrócona do góry kołami. Co tam się stało?! W wyniku makabrycznego wypadku zginął pieszy. Do tragedii doszło w poniedziałkowy (19.09) wieczór, po zmroku. Pieszy szedł środkiem drogi? Zobacz zdjęcia z miejsca makabrycznego wypadku.

Nie żyje pieszy potrącony przez ciężarówkę na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński, woj. lubelskie). Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek (19.09) przed godz. 20.00 na „dziewiętnastce” między Kockiem a Radzyniem Podlaskim.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 31-letni obywatel Ukrainy kierujący ciężarówką marki MAN z cysterną wypełnioną ciekłym gazem jechał w kierunku Lublina. Nagle zauważył pieszego na swoim pasie ruchu. Mimo próby ominięcia mężczyzny doszło do potrącenia… Ciężarówka wypadła z drogi!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Raport Złotorowicza - Jakub Wiech

Pieszy, 47-letni mieszkaniec gminy Borki, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu wypadku drogowego. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych – informuje st. asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Zginął pod kołami ciężarówki! „Pieszy szedł środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

i

Autor: KWP Lublin Zginął pod kołami ciężarówki! „Pieszy szedł środkiem jezdni”. Tragiczny wypadek

Ciężarówka – cysterna z gazem – wylądowała w rowie. Na szczęście nie doszło do wybuchu czy rozszczelnienia ładunku. Cysterna całą noc przeleżała w rowie. Dopiero we wtorek rozpoczęto jej wyciąganie.

Do godz. 11.00 – jak podaje GDDKiA – mogą potrwać utrudnienia dla kierowców, łącznie z całkowitą blokadą drogi w czasie wyciągania cysterny z rowu. Jak podają służby drogowe – wyznaczono objazd w obu kierunkach drogą DK63 oraz drogami lokalnymi od m. Radzyń Podlaski przez m. Ulan Majorat do m. Borki

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?