Opole Lubelskie: CIAŁO mężczyzny zanurzone w rzece. KIM BYŁ? Makabryczne odkrycie

2020-08-04 9:49 Marek Targoński
Opole Lubelskie: CIAŁO mężczyzny zanurzone w rzece. KIM BYŁ? Makabryczne odkrycie
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin

Coś strasznego! W sobotni wieczór w rzece Leonka w Opolu Lubelskim dokonano makabrycznego odkrycia. Ciało mężczyzny zanurzone w wodzie... Ruszyło śledztwo, mające ustalić kim był zmarły oraz dlaczego i jak zginął. Policja ustaliła już jego tożsamość. Co tam się stało?

To mógł być zwyczajny, spokojny weekend w Opolu Lubelskim (woj. lubelskie). Jednak w sobotni wieczór (przed godz. 19.00) w Leonce odkryto ciało mężczyzny zanurzone w rzece. Kim był i co tam się stało? Policja i prokuratura od razu rozpoczęły wyjaśnianie okoliczności tragedii.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Jak ustalili policjanci, mężczyzną jest 47-letni mieszkaniec Opola Lubelskiego – informuje asp. szt. Edyta Żur z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Śledczy podjęli już następne działania, które – jak deklarują – mają doprowadzić do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tragedii. Apelują też o rozwagę w sezonie wakacyjnym. Niestety ostatnie tygodnie przyniosły wiele makabrycznych wypadków nad wodą.

Policjanci apelują o rozwagę nad wodą i zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zwracajmy również uwagę na to, co dzieje się wokół nas. Właściwa reakcja może uratować komuś życie. Jeśli zauważymy niebezpieczną sytuację nad wodą, natychmiast dzwońmy na numer alarmowy 112 – apeluje Żur.

Prof. Simon o maseczkach: Jak ktoś nie chce nosić, niech najpierw spisze testament

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.