Lubelskie: Pijana matka UPUŚCIŁA CÓRECZKĘ na schody! Roczna dziewczynka w szpitalu

2020-08-04 9:01 Marek Targoński
Lubelskie: Pijana matka UPUŚCIŁA CÓRECZKĘ na schody! Roczna dziewczynka w szpitalu
Autor: pixabay.com/Myriams-Fotos

Malutka, roczna dziewczynka trafiła do szpitala po tym, jak... spadła na schody. Upuściła ją jej własna matka. Kobieta była kompletnie pijana. Nie była w stanie zająć się sobą, a co dopiero maleńkim dzieckiem. Straszne! 45-latka najbliższe miesiące spędzi za kratami.

Wszystko wydarzyło się wieczorem, 30 lipca. W jednym z domów na terenie przygranicznej gminy Hanna (woj. lubelskie) pijana matka upuściła córeczkę na schody. Roczna dziewczynka, z poważnymi obrażeniami, trafiła do szpitala. Coś strasznego!

Do szpitala zostało przywiezione roczne dziecko z obrażeniami ciała. Dziewczynkę przywiózł jej ojciec, który po powrocie z pracy zastał płaczące dziecko z obrażeniami ciała i kompletnie pijaną matkę – informowała tuż po tragedii sierż. szt. Elwira Tadyniewicz z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Mundurowi przebadali kobietę alkomatem. „Wydmuchała” ponad 2,6 promila alkoholu. 45-letnia matka została zatrzymana. Za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia przez sprawowanie opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości może grozić nawet pięć lat więzienia.

Nieodpowiedzialna matka najbliższe tygodnie spędzi za kratami. – 45-latka z gminy Hanna najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie – informuje Tadyniewicz. Taką decyzję podjął w sobotę Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim.

Sprawę bada teraz prokuratura. Śledztwo jest w toku.

Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.