One uprawiały seks, małżeństwo miało na tym zarabiać! Szokujące wieści z Lubelskiego

i

Autor: Shutterstock, Policja Małżeństwo z Lubelskiego, które aż przez 10 lat miał czerpać korzyści finansowe z prostytucji, zostało zatrzymane przez tamtejszą policję

To trwało aż 10 lat!

One uprawiały seks, małżeństwo miało na tym zarabiać! Szokujące wieści z Lubelskiego

2023-07-29 17:03

Małżeństwo z Lubelskiego, które aż przez 10 lat miał czerpać korzyści finansowe z prostytucji, zostało zatrzymane przez tamtejszą policję. Jak informują mundurowi, 52-latka i 67-latek udostępniali kobietom i ich klientom pokoje mieszkalne na terenie powiatu puławskiego. Co więcej, zarabianie na seksie miało być dla nich stałym źródłem dochodu od 2013 r.

Małżeństwo z Lubelskiego czerpało korzyści z prostytucji. Kobiety uprawiały seks w ich pokojach

Prostytutki uprawiały seks w pokojach małżeństwa z Lubelskiego, za co obydwoje zostali zatrzymani przez policję i usłyszeli zarzuty. Według ustaleń prokuratury 67-latek i 52-latek udostępniali je kobietom na terenie powiatu puławskiego, co robili od 2013 r aż do teraz - to nie wszystko, bo było to ich stałe źródło dochodu. Sutenerzy z Lubelskiego zostali w piątek, 28 lipca, doprowadzeni do Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Okręgowej w Lublinie z siedzibą w Białej Podlaskiej, gdzie usłyszeli zarzuty. Wobec 67-latka i 52-latki prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, poręczenia majątkowego i zakaz opuszczania kraju połączonego z odebraniem paszportów. Dodatkowo 67-latek otrzymał zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług hotelarskich. Za sutenerstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy prostytucja powinna być w Polsce legalna?
Poruszający wiersz na grobie zamordowanego diakona Mateusza. Serce pęka