Rodzinna tragedia

Ojciec i 3-letnia córka nie żyją. Tragedia w Lubelskiem. 37-latek powiedział teściowej, że wybierają się na spacer

2023-01-05 9:34

Niewyobrażalna tragedia w woj. lubelskim. Nie żyje 37-latek i jego 3-letnia córka. Do makabrycznego odkrycia doszło w lesie niedaleko miejscowości Dąbrowica. Z nieoficjalnych informacji RMF FM wynika, że doszło tam do tzw. rozszerzonego samobójstwa. Emil S. miał zabić dziecko, a potem siebie.

W środę (4.01) około godziny 15.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 37-letniego mężczyzny i 3-letniej dziewczynki. - Z relacji bliskich wynikało, że ojciec wraz córką około godziny 10 wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania, nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje oficer prasowy policji. RMF FM podaje, że mężczyzna powiedział teściowej, że wybiera się z córką na spacer. Rozgłośnia ustaliła, że mężczyzna miał problemy psychiczne, a w ostatnim czasie przestał przyjmować leki. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy z PSP i OSP, którzy dysponowali dronem z kamerą termowizyjną i quadami. Nikt się nie spodziewał, że finał poszukiwań będzie tak tragiczny.

Tragedia w woj. lubelskim. Nie żyje ojciec i córka

Około godziny 19 w lesie na drodze szutrowej pomiędzy miejscowościami Dąbrowica – Ciosmy znaleziono samochód 37-latka. - Niestety w toku dalszych czynności w niedalekiej odległości od pojazdu policjanci ujawnili ciała 37-latka i 3 letniej dziewczynki. Osoby te nie dawały oznak życia - dodaje oficer prasowy. Z naszych informacji wynika, że mężczyzna powiesił się. Do późnych godzin nocnych na miejscu tragedii pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Bliskim zapewniona została pomoc psychologa. Decyzją prokuratora ciała zostały zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

Jak informują policjanci, w rodzinie nie było interwencji policyjnych związanych z przemocą. W sprawie wszczęte zostało śledztwo, które nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Zamościu.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Całodobowe centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym 800 70 22 22
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy w swoim życiu miałeś kiedykolwiek depresję?
Tragedia na oblodzonym chodniku. Nie żyje 38-latek. Dzień po chodnik został posypany grubą warstwą piachu

Po czym poznać, że w naszym sąsiedztwie ktoś przeżywa dramat? Jak reagować, żeby nie zaszkodzić?

Posłuchaj rozmowy z policyjnym ekspertem o przemocy domowej i tzw. samobójstwach rozszerzonych.

Listen on Spreaker.