Nie żyje Sebastian Paul. Był dyrektorem delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

i

Autor: Sebastian Paul/Facebook Nie żyje Sebastian Paul. Był dyrektorem delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

Nie żyje Sebastian Paul. Był dyrektorem delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

2021-11-16 13:34

Smutne informacje przekazał dziś (wtorek, 16 listopada) Lubelski Urząd Wojewódzki. Nie żyje Sebastian Paul. Miał zaledwie 31 lat. Był dyrektorem delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

We wtorek, 16 listopada poinformowano o śmierci Sebastiana Paula. Miał zaledwie miał 31 lat. O śmierci mężczyzny informację podał m.in. Lubelski Urząd Wojewódzki.

- Sebastianie, odpoczywaj w pokoju! Już nam Ciebie brakuje! - czytamy na Facebooku urzędu.

Sebastian Paul ukończył Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie oraz Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie był zatrudniony od 2016 roku. Pełnił tam funkcje asystenta politycznego w Biurze Wojewody, zastępcy dyrektora Biura Organizacji, Kadr i Budżetu Urzędu w Delegaturze w Zamościu, dyrektora Delegatury w Zamościu oraz pełnomocnika Wojewody Lubelskiego ds. młodzieży.

O śmierci Sebastiana Paula poinformował również Przemysław Czarnek na Twitterze:

- Dobry i zaangażowany w lokalne sprawy młody człowiek. Wyrazy współczucia dla Żony, Rodziny i Przyjaciół - czytamy we wpisie.

Zobacz też: Wjechała w ciężarówkę. Zginęła wioząc dziecko. Zgroza pod Lubartowem

Sebastan Paul. Przyczyna śmierci

Jak wynika z ustaleń "Dziennika Wschodniego" mężczyzna zmarł w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło kilka dni temu. Według informacji portalu, Sebastian Paul miał zostać potrącony przez samochód osobowy w małej miejscowości na Podkarpaciu.

Express Biedrzyckiej - Marcin Ociepa: Dziennikarze mają ogromną rolę do odegrania w tym konflikcie
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?