Nie żyje aktor Witold Kopeć z popularnych seriali TVP

i

Autor: Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie Nie żyje aktor Witold Kopeć z popularnych seriali TVP

Nie żyje aktor Witold Kopeć z popularnych seriali TVP

2022-01-04 18:25

Zmarł Witold Kopeć, aktor był związany z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Szeroka publiczność poznała go m. in. z popularnych seriali, w których występował w ostatnich latach. Informację o śmierci aktora zamieścił Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie: „Nasze serca są dziś złamane, serce Teatru jest dziś złamane”.

Smutną informację podał dziś (wtorek, 4 stycznia 2022) Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Nie żyje aktor Witold Kopeć, znany m.in. z popularnych seriali. Można było go zobaczyć m.in. w takich produkcjach jak „Komisarz Aleks”, „Wojenne dziewczyny”, czy „M jak Miłość”. Wystąpił też w "Prawie Agaty" i "Pierwszej Miłości". Zagrał w filmach, między innymi można go oglądać  w  „Listach do M.”, „Paniach Dulskich”, „Chopin. Pragnienie miłości”.

Zobacz też: Kraśnik. Zamkną drogę, by znów ją otworzyć. Zaprosili m.in. Sasina

Witold Kopeć został pożegnany we wzruszającym wpisie przez swoich kolegów z Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, z którym był związany.

- Nigdy nie będziemy gotowi na takie wiadomości. Z ogromną przykrością informujemy, że 3 stycznia 2022 roku, zmarł Pan Witold Kopeć, wybitny aktor Teatru im. Juliusza Osterwy, wspaniały pedagog, reżyser, działacz społeczny, wyjątkowy człowiek, nasz przyjaciel.Nie ma słów, które mogłyby wyrazić dobro, pasję, szczerość i radość, które biły od Pana Witolda. Każde spotkanie z nim było wyjątkowe. Nasze serca są dziś złamane, serce Teatru jest dziś złamane. Przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia i wsparcia Rodzinie Pana Witolda, Przyjaciołom i wszystkim, w których pozostawił wspomnienie siebie jako cudownego człowieka. Na scenie życia zagrał najpiękniejszą z ról - pod postem podpisał się dyrektor oraz pracownicy Teatru im. Juliusza Osterwy.

Aktor na stałe mieszkał w Lublinie. Zmarł w wieku 62 lat.

Polecamy: Petardy pod nogi dzieci. 50-latek z Lublina postradał zmysły?!

Polka zamordowana na Malcie.
Sonda
Czy oglądasz serial Pierwsza Miłość?