Palił meble pod domem

i

Autor: KPP Kraśnik Płomienie sięgały trzech metrów

Nie spał, bo… palił meble. Mieszkaniec Kraśnika wziął się za porządki. O północy! [ZDJĘCIA]

2021-02-24 10:47

Tuż przed północą na osiedlu domków jednorodzinnych w Kraśniku wybuchł pożar. Płomienie sięgały trzech metrów, a iskry tańczyły pomiędzy budynkami, ktoś wezwał służby na pomoc. Strażacy i policjanci, którzy zjawili się na miejscu, nie kryli zdziwienia, kiedy zobaczyli, że przed jednym z domów palą się… meble! Również 31-letni właściciel posesji był zdziwiony „zamieszaniem” – jak nazwał nocną interwencję!

Jak oświadczył policjantom 31-latek, chciał pozbyć się starych mebli i znalazł na to czas jedynie w nocy. I jął robić to wtedy, kiedy inni słodko już spali. Po 23.00!

Tuż przed północą zaniepokojeni mieszkańcy jednej z ulic w Kraśniku zaalarmowali, że na jednej z pobliskich posesji płoną jakieś przedmioty, a ogień sięga nawet trzech metrów. Na miejsce przyjechała powiadomiona straż pożarna oraz policjanci – opowiada mł. asp. Paweł Cieliczko z komendy policji w Kraśniku. – Najwidoczniej nie przeszkadzał mu też fakt, że w pobliżu znajdują się zabudowania mieszkalne.

Paliło się na całego. Kłęby dymu i ogień były widoczne już z daleka.

Zobacz też: Gródki: Ścigał nieistniejącego złodzieja. Tłumaczenia pijanego kierowcy ZWALAJĄ Z NÓG

Super Raport 23.02 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, dr Maciej Hamankiewicz - lekarz), Sedno Sprawy: Marcin Ociepa - Porozumienie

– Chciałem jedynie spalić swoje meble pod własnym domem – właściciel posesji, 31-letni mężczyzna nie krył zdziwienia i lekkiego rozbawienia kordonem wozów strażackich i policyjnych radiowozów, które zjawiły się pod jego domem.

Strażacy szybko ugasili ogień. Zgasł również uśmiech na twarzy sprawcy całego zamieszania. Mężczyzna za stworzenie zagrożenia pożarowego został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 500 zł.

Nie spał, bo… palił meble. Mieszkaniec Kraśnika wziął się za porządki. O północy! [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin