Nerwus z Radzynia Podlaskiego. ZDEMOLOWAŁ pokój motelowy. Zamiast randki było TO

i

Autor: Pixabay/Pavlofox

Nerwus z Radzynia Podlaskiego. ZDEMOLOWAŁ pokój motelowy. Zamiast randki było TO

2020-11-09 12:23

Mógł spędzić romantyczną noc w towarzystwie ukochanej, zamiast tego musiał zadowolić się więzienną pryczą z widokiem na zakratowane okno. Wszystko przez nerwy 23-latka, który postanowił uwić sobie miłosne gniazdko w motelowym pokoju w Radzyniu Podlaskim. Pokłócił się jednak ze swą wybranką i dał upust swej wściekłości, demolując pokój. Zniszczył m.in. drzwi i telewizor. Nerwus uciekł, ale policjanci dość szybko go zatrzymali.

Musi pokryć straty – 650 zł, upomni się o niego także sąd, który za zniszczenie mienia ukarać może nawet pięcioletnim pobytem w odosobnieniu. Mężczyzna zameldował się w motelu ze swoją znajomą. Jeszcze na recepcji spijali sobie nawzajem słowa z warg. W pokoju nastrój zmienił się diametralnie. Słowem – skończyło się na wielkiej kłótni.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 22.00. Personel motelu poinformował oficera dyżurnego radzyńskiej jednostki, że młody mężczyzna zdemolował wynajmowany pokój, po czym oddalił się z miejsca – opowiada asp. Piotr Mucha z policji w Radzyniu Podlaskim. – Został zatrzymany przez mundurowych na terenie jednej ze stacji paliw w gminie Kąkolewnica.

Nerwus z Radzynia Podlaskiego. ZDEMOLOWAŁ pokój motelowy. Zamiast randki było TO

i

Autor: KWP Lublin

Jak ustalili policjanci, 23-latek najpierw wypił chyba o jednego drinka za dużo. – W trakcie pobytu młody mężczyzna zdemolował zajmowany pokój. W chwili zatrzymania przez funkcjonariuszy był nietrzeźwy. Straty spowodowane zniszczeniem sprzętu RTV oraz wyposażenia pokoju zostały oszacowane przez właścicielkę na kwotę 650 złotych – dodaje asp. Mucha

Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Rząd nie tego nie wytrzyma. Będzie prosił o skrócenie kadencji

Policjanci zatrzymali i przewieźli do radzyńskiej jednostki 23-latka, który po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszy zarzuty dokonania zniszczenia mienia, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zniszczył pokój w motelu

i

Autor: KPP Radzyń Podlaski Furia, w którą wpadł, może go sporo kosztować. Nawet 5 lat więzienia