Morderstwo w Białej Podlaskiej. Po pijaku ZADŹGAŁ 48-latka. Co tam się stało?!

2020-10-26 14:48 mta
Morderstwo w Białej Podlaskiej. Po pijaku ZADŹGAŁ 48-latka. Co tam się stało?!
Autor: KWP Lublin

Przerażająca zbrodnia w Białej Podlaskiej. W jednym z mieszkań doszło do morderstwa. Policja podejrzewa, że to 65-leteni mężczyzna po pijaku zadźgał 48-latka. Co tam się stało? Sprawę bada teraz prokuratura, a starszemu mężczyźnie grozi dożywocie.

Do zbrodni doszło przed tygodniem w spokojnej na co dzień Białej Podlaskiej. Morderstwo miało miejsce w jednym z mieszkań na terenie miasta w poniedziałkowy wieczór. Policja została powiadomiona o tym, że ktoś został ugodzony nożem! Ofiara to 48-letni mieszkaniec miasta. Zmarł w wyniku obrażeń zadanych przez sprawcę.

Zobacz też: Koronawirus w Polsce. DRAMATYCZNE dane. FALA ZAKAŻEŃ w Lubelskiem [NOWE DANE]

Do wyjaśnienia zatrzymany został zamieszkujący pod wskazanym adresem 65-latek. W chwili zatrzymania mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało niemal dwa promile alkoholu w jego organizmie – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora sprawdzili miejsce zbrodni, zabezpieczyli ślady... Śledztwo doprowadziło już do pierwszych efektów. 65-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Prokuratura wystąpiła o areszt, a sąd przychylił się do tego wniosku. Starszy mężczyzna poczeka na proces za kratami.

– Zabójstwo zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności – przypomina Salczyńska-Pyrchla.

W Lublinie pojawiły się kapusty