Mokre: Makabryczna śmierć 27-latka. Jechał quadem i wtedy doszło do zderzenia

2021-11-06 12:15

Tragiczny wypadek w miejscowości Mokre pod Zamościem w województwie lubelskim. Nie żyje 27-letni kierowca quada. Policjanci mają już wstępne ustalenia tego makabrycznego wypadku. O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

Do wypadku doszło w piątek (5 listopada) po godz. 14.00, poza drogą publiczną, na terenie piaskowni w miejscowości Mokre. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierujący quadem, zjeżdżając ze skarpy, zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem crossowym, którym kierował 25-latek. Kierujący quadem mieszkaniec gminy Zamość pomimo podjętej reanimacji zmarł w wyniku odniesionych obrażeń - przekazała w sobotę st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Czytaj też: Zwęglone ciało 53-latka! Tragiczny pożar w gminie Księżpol

Kierowca motocykla z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 25-latek był trzeźwy. - Na miejscu wypadku przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu pracowali policjanci. Obecny był także biegły z zakresu ruchu drogowego. Wykonano czynności procesowe, przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady, przesłuchano świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni szczegółowy przebieg zdarzenia – dodała Krukowska-Bubiło.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Policyjny pościg za quadem. Ucieczka 14-latka skończyła się w rowie