MASAKRA na nielegalnym weselu w Lublinie. Nie żyje jedna osoba. Pan MŁODY zatrzymany!

i

Autor: FrankWinkler / pixabay / se MASAKRA na nielegalnym weselu w Lublinie. Nie żyje jedna osoba. Pan MŁODY zatrzymany!

MASAKRA na nielegalnym weselu w Lublinie. Nie żyje jedna osoba. Pan MŁODY zatrzymany!

2021-01-24 13:10

Miała być radość i zabawa, zakończyło się tragedią. Podczas nielegalnego przyjęcia weselnego w Lublinie doszło do dramatu.

Dramat rozegrał się w sobotę podczas przyjęcia weselnego w jednym z lokali przy a ul. Niezapominajki w Lublinie. Jak powiedziała serwisowi dziennikwschodni.pl mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że przed lokalem leży zakrwawiony mężczyzna. 

Rannym mężczyzną okazał się 50-latek z Lublina. Mimo reanimacjo oraz wysiłku lekarzy i ratowników, mężczyzna zmarł po dwóch godzinach w szpitalu. Serwis dziennikwschodzi.pl podaje nieoficjalnie, że między 50, a 25-latkiem wywiązała się szarpanina. W pewnym momencie starszy z mężczyzn miał upaść i uderzyć głową o krawężnik. Również nieoficjalnie wiadomo, że 25-latek to pan młody. Policja potwierdziła portalowi, że w tej sprawie zatrzymany został 25-latek. – Podejrzewany jest on o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w następstwie których nastąpiła śmierć. 

Póki co mężczyzna trzeźwieje. 

Impreza weselna odbywała się mimo zakazu i obowiązujących obostrzeń. Jak podaje serwis lublin112.pl w zabawie weselnej uczestniczyło około 30 osób. Niemal wszyscy uciekli przed przyjazdem policji. Na miejscu funkcjonariusze zastali jedynie sześć osób. Lublin 112.pl podaje dodatkowo, że policjanci sporządzą notatkę do sanepidu w sprawie złamania obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa.   

Gdańsk. NAPAD na jubilera. Policja podejrzewa TYCH ludzi