Marynin: Ciało 64-latki w studni. Makabryczna śmierć pod Lublinem

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/AndrzejRembowski Marynin: Ciało 64-latki w studni. Makabryczna śmierć pod Lublinem

Zginęła obok domu

Marynin: Ciało 64-latki w studni. Makabryczna śmierć pod Lublinem

2022-09-20 7:35

Tragiczne doniesienia z Marynina pod Lublinem. Strażacy wydobyli zwłoki 64-letniej kobiety ze studni przy jej domu. Studnia była nieczynna i zakryta… W pewnym momencie domownicy dostrzegli coś niepokojącego. Na miejscu zaroiło się od strażaków. Niestety, jedyne, co mogli zrobić, to wydobyć ciało na powierzchnię.

Spokój i ciszę weekendu w Maryninie przerwały odgłosy syren wozów straży pożarnej i policji. W sobotę (17.09) służby ruszyły na pomoc, ale na uratowanie 64-latki było już za późno. Z dołu nieczynnej, przydomowej i głębokiej na 20 metrów studni wydobyto zwłoki kobiety. Jak zginęła? Okoliczności jej śmierci bada policja i prokuratura.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niedzielski: "Od 1 października kolejki do lekarzy rodzinnych będą krótsze" [SEDNO SPRAWY]

Do tragedii doszło w sobotnie popołudnie, przed godz. 17.00. To wówczas – jak podaje Polska Agencja Prasowa – policja otrzymała zgłoszenie od syna 64-latki, który zauważył, że jego matka wpadła do nieużytkowanej studni w Maryninie (pow. lubelski) – informuje mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Jak podał dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, na miejsce zostali wezwani strażacy z grupy ratownictwa wysokościowego, który wydobyli ciało 64-latki z 20-metrowej studni. Lekarz stwierdził zgon kobiety.

– Będziemy ustalać szczegółowo okoliczności tej tragedii – zapewnia Karbowniczek. Ciało 64-letniej kobiety zabezpieczono do sekcji zwłok.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE