Makabryczna śmierć 17-latka. Horror na drodze w Machnowie Starym

i

Autor: KWP Lublin Makabryczna śmierć 17-latka. Horror na drodze w Machnowie Starym

Makabryczna śmierć 17-latka. Horror na drodze w Machnowie Starym

2021-11-08 15:52

Machnów Stary. Horror na drodze. W niedzielne popołudnie w niewielkiej miejscowości woj. lubelskiego doszło do makabrycznego wypadku, którego konsekwencją była śmierć 17-letniego chłopaka. W Machnowie Starym zderzyły się dwa samochody – oba prowadzone przez nastoletnich kierowców. Efekt był tragiczny.

Horror na drodze w miejscowości Machnów Stary (gm. Lubycza Królewska, pow. tomaszowski) na Lubelszczyźnie. Efektem wypadku była makabryczna śmierć 17-latka. Chłopak zginął na miejscu tragedii. Był pasażerem auta kierowanego przez jego niewiele starszego kolegę. Finał był tragiczny.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochodem marki VW Passat kierował 19-letni mieszkaniec gminy Ulhówek, który jechał z 17-letnim kolegą, mieszkańcem tej samej gminy – relacjonuje sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. – Dotychczasowe ustalenia wskazują, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Lubyczy Królewskiej, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył prawym bokiem w jadący z naprzeciwka samochód marki Audi A3.

Tłumy uchodźców na granicy z Polską

19-latek wjechał w osobówkę, którą kierowała… 19-latka. Oboje kierowcy są rówieśnikami. Niestety, efekt potężnego zderzenia dwóch samochodów był tragiczny. – Pomimo podjętej reanimacji, 17-letni pasażer passata w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł na miejscu zdarzenia – potwierdzają policjanci zajmujący się tą sprawą. Wyjaśniają teraz okoliczności tragedii.

22-letni pasażer audi oraz kierujący volkswagenem 19-latek potrzebowali pomocy medycznej i trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności makabrycznej śmierci 17-latka i tragicznego wypadku w Machnowie Starym bada teraz policja i prokuratura.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?