Zdjęcia do filmu Volta rozpoczną się w sierpniu tego roku

i

Autor: film.lublin.eu Zdjęcia do filmu "Volta" rozpoczną się w sierpniu tego roku

Machulski będzie kręcił w Lublinie! Komedia z największymi gwiazdami

2016-05-12 13:08

Z okazji jubileuszu Lublina film otrzyma dofinansowanie, miasto zagra główną rolę, a na zdjęcia przyjadą największe polskie gwiazdy. Zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku.  

„Volta” to przewrotna komedia, łotrzykowska z historią w tle. Akcja rozgrywa się we współczesnym Lublinie, widzowie zobaczą też historyczne retrospekcje, zagadki, intrygę, zaskakujące zakończenie, zabawne dialogi i postacie z charakterem.

Reżyserem filmu jest Juliusza Machulskiego. To nie jedyne wyborne nazwisko, w głównych rolach zobaczymy: Andrzeja Zielińskiego, Olgę Bołądź, Aleksandrę Domańską, a także Tomasza Kota, Roberta Więckiewicza i Marcina Dorocińskiego.

-To już kolejna tak duża produkcja, w której Lublin zagra główną rolę. Mam nadzieję, że produkcja przyciągnie do kin wielu widzów, a do naszego miasta turystów z kraju i ze świata – mówi Krzysztof Żuk, prezydent miasta.

Początek zdjęć w sierpniu

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w połowie sierpnia tego roku i potrwa do końca września. Do kin trafi na przełomie I i II kwartału 2017r.

Według zamierzeń twórcy, w obsadzie zobaczymy znanych aktorów, w nieco innych rolach, niż te do których nas przyzwyczaili. Zabieg ten ma zwiększyć zaskoczenie i zainteresowanie publiczności.

Juliusz Machulski to król polskiej komedii, na swoim koncie ma szereg kultowych produkcji: „Vabank”, „Seksmisja”, „Vabank II, czyli riposta”, „Kingsajz” oraz „Kiler”.