Machów: Spalone zwłoki przy Wiśle. Makabryczne odkrycie

2021-10-26 14:32
Machów: Spalone zwłoki przy Wiśle. Makabryczne odkrycie
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Machów: Spalone zwłoki przy Wiśle. Makabryczne odkrycie

Makabryczne odkrycie i tajemnicza śmierć nieznanej kobiety. Jej nadpalone ciało znalazła w niedzielę przypadkowa osoba. Na spalone zwłoki natknęła się w rejonie wału przy Wiśle podczas zwykłego spaceru. Sprawę śmierci kobiety bada teraz policja i prokuratura. Co tam się stało? Jak i dlaczego zmarła?

Makabrycznego odkrycia dokonała w niedzielę przypadkowa osoba, spacerująca w rejonie wałów przeciwpowodziowych Wisły w Machowie (gm. Wilków, pow. opolski) na Lubelszczyźnie. Odnaleziono tam spalone zwłoki niezidentyfikowanej kobiety. Jak długo leżało tam nadpalone ciało? Jak doszło do śmierci? Sprawę bada policja i prokuratura.

Zobacz też: Woroblin: Imigrant utopił się w Bugu. Miał zaledwie 19 lat

Sedno Sprawy - Konstanty Szułdrzyński

Ciało było nadpalone i częściowo spalone, co utrudnia identyfikację. Jednak śledczy podejrzewają, że do zgonu nie doszło w wyniku „działania osób trzecich”, a więc do śmierci kobiety nikt się nie przyczynił. Jak zmarła? To ma wyjaśnić trwające śledztwo. Lokalne media podają, że to około 60-letni kobieta. Policja wstępne ustaliła jej tożsamość, ale żeby ją potwierdzić, potrzebne jest badanie DNA.

Śledztwo w sprawie śmierci kobiety prowadzi Prokuratura Rejonowa w Opolu Lubelskim. Wkrótce więcej informacji w tej sprawie.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE