Luchów Górny. Tragiczna śmierć 36-latka. Leżał na jezdni, najechał na niego samochód. Kierowca uciekł

i

Autor: podkarpacka policja/zdjęcie ilustracyjne Luchów Górny. Tragiczna śmierć 36-latka. Leżał na jezdni, najechał na niego samochód. Kierowca uciekł

Tragedia na drodze

Luchów Górny. Tragiczna śmierć 36-latka. Leżał na jezdni, najechał na niego samochód. Kierowca uciekł

2022-08-07 12:58

Do dramatu doszło w miejscowości Luchów Górny (powiat biłgorajski, Lubelskie). Zatrzymano 23-latka, który kierując mercedesem miał najechać na leżącego na jezdni 36-latka, po czym nie udzielił mu pomocy i uciekł z miejsca wypadku.

W nocy z piątku na sobotę (5.08/6.08.2022) około godziny 1:00 w miejscowości Luchów Górny, doszło do tragicznych wydarzeń. Kierowca mercedesa miał najechać na leżącego na jezdni mężczyznę. 36-latek zmarł.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscu nieoświetlonym, na leżącego na jezdni 36-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego najechał kierujący, który nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia - informuje aspirant Joanna Klimek z lubelskiej policji.

Zobacz też: Lubelskie: Bus zderzył się z samochodem. Są ranni!

Biłgorajscy policjanci ustalili, że kierującym samochodem marki Mercedes był 23–letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań, które wykażą czy w chwili zdarzenia był trzeźwy.

- Niestety 36-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, na którego najechał mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych - podaje aspirant Joanna Klimek.

Trwają czynności, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności i przebieg wypadku.

Zobacz również: Czerniejów: Dzieci w beczkach. Ciała pomordowanych noworodków wypadły na ziemię. To było 19 lat temu

Tłumy warszawiaków żegnają "Paulinkę" z Powstania. Pogrzeb Anny Jakubowskiej
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?