Luchów Górny. Tragiczna śmierć 36-latka. Leżał na jezdni, najechał na niego samochód. Kierowca uciekł

i

Autor: podkarpacka policja/zdjęcie ilustracyjne Luchów Górny. Tragiczna śmierć 36-latka. Leżał na jezdni, najechał na niego samochód. Kierowca uciekł

Tragedia na drodze

Luchów Górny. Tragiczna śmierć 36-latka. Leżał na jezdni, najechał na niego samochód. Kierowca uciekł

2022-08-07 12:58

Do dramatu doszło w miejscowości Luchów Górny (powiat biłgorajski, Lubelskie). Zatrzymano 23-latka, który kierując mercedesem miał najechać na leżącego na jezdni 36-latka, po czym nie udzielił mu pomocy i uciekł z miejsca wypadku.

W nocy z piątku na sobotę (5.08/6.08.2022) około godziny 1:00 w miejscowości Luchów Górny, doszło do tragicznych wydarzeń. Kierowca mercedesa miał najechać na leżącego na jezdni mężczyznę. 36-latek zmarł.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscu nieoświetlonym, na leżącego na jezdni 36-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego najechał kierujący, który nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia - informuje aspirant Joanna Klimek z lubelskiej policji.

Zobacz też: Lubelskie: Bus zderzył się z samochodem. Są ranni!

Biłgorajscy policjanci ustalili, że kierującym samochodem marki Mercedes był 23–letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań, które wykażą czy w chwili zdarzenia był trzeźwy.

- Niestety 36-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, na którego najechał mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych - podaje aspirant Joanna Klimek.

Trwają czynności, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności i przebieg wypadku.

Zobacz również: Czerniejów: Dzieci w beczkach. Ciała pomordowanych noworodków wypadły na ziemię. To było 19 lat temu

Tłumy warszawiaków żegnają "Paulinkę" z Powstania. Pogrzeb Anny Jakubowskiej
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE