Prostytucja płatny sex erotyka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Prostytucja płatny sex erotyka

Lublin. Żyli z prostytucji 12 kobiet! Seksbiznes przynosił konkretne sumy!

2021-06-05 14:24

Okazuje się, że działali od 2016 roku, czerpiąc niemałe korzyści z prostytucji 12 kobiet! Czterech mężczyzn miało na terenie Lublin 7 mieszkań. Każde z nich udostępniali na potrzeby swoich klientów i "współpracujących" z nimi kobiet. Cennik? Pół na pól, albo 200 zł. od doby w mieszkaniu.

Czterech mężczyzn, dwanaście kobiet i siedem mieszkań. Tak zbudowali sutenerskie imperium, z którego czerpali niemałe korzyści. Policjanci z Lublina zatrzymali podejrzanych o ułatwianie i czerpanie korzyści z prostytucji.

Zobacz też: Pożar domku letniskowego na Mazurach. Nie żyje małżeństwo spod Warszawy. "Wołali o pomoc"

Dzieci wróciły do mamy na kilka dni

Szczegóły procederu zdradza w komunikacie rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie komisarz Andrzej Fijołek.

Zatrzymani działali od 2016 roku. Dysponowali 7 mieszkaniami na terenie Lublina, w których ułatwiali uprawianie prostytucji co najmniej 11 kobietom narodowości polskiej i jednej kobiecie narodowości ukraińskiej. Działali w porozumieniu dzieląc się rolami. Zamieszczali na portalach internetowych ogłoszenia o świadczeniu usług seksualnych. Odbierali telefony od klientów oraz umawiali spotkania z klientami - czytamy. Panowie dzielili się z kobietami według prostego modelu: pół na pół, albo 200 zł od doby w wynajmowanym mieszkaniu.

W sumie, do tej sprawy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 47 lat oraz dwie kobiety w wieku 37 i 31 lat. Dodatkowo do Prokuratury Okręgowej w Lublinie został doprowadzony 32-latek z aresztu śledczego, który został już wcześniej tymczasowo aresztowany do innej sprawy. Wszyscy usłyszeli zarzuty związane z sutenerstwem i kuplerstwem (czerpaniem korzyści majątkowej oraz ułatwianiem prostytucji). Policjanci zabezpieczyli u zatrzymanych 60 tys. zł na poczet grożących im kar.

Wobec zatrzymanych kobiet oraz 47-latka zastosowano dozór policji oraz zakaz opuszczania kraju. Czwarty zatrzymany mężczyzna okazał się osobą poszukiwaną, będzie odbywał wyrok prawie 2 lat więzienia za pobicie. Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Zespołu do Walki z Handlem Ludźmi Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie pod nadzorem lubelskiej Prokuratury Okręgowej.