Lublin: ZAGINĘŁA 9-latka! Policja wszczęła alarm. Decydujący był TEN SZCZEGÓŁ

i

Autor: Pixabay/marvelmozhko

Lublin: ZAGINĘŁA 9-latka! Policja wszczęła alarm. Decydujący był TEN SZCZEGÓŁ

2021-03-31 8:48

Policjanci z Lublina wszczęli alarm i rozpoczęli dramatyczne poszukiwania. W poniedziałek dostali zgłoszenie o tym, że w Lublinie zaginęła 9-latka. O pomoc poprosili rodzice. Szukali na własną rękę, ale bezskutecznie. Mundurowi rozpoczęli przeczesywanie ulic i dramatyczny wyścig z czasem. Dziewczynki nikt nie widział od wielu godzin. Zaginiona 9-latka z Lublina była w niebezpieczeństwie…

Zaginęła 9-latka z Lublina! W poniedziałek rodzice dziecka zaalarmowali policjantów. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. Dla odnalezienia dziewczynki decydujący był jeden szczegół: charakterystyczna kurtka, w którą ubrana była 9-latka.

W poniedziałkowe popołudnie (ok. godz. 13.30) lubelscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 9-letniej dziewczynki. Początkowo jej bliscy szukali na własną rękę, ale bezskutecznie.

Zobacz też: Lublin: ROZKRADAŁ obwodnicę miasta… na części! GIGANTYCZNE straty. Szokujące!

Zaniepokojona matka stwierdziła, że dziewczynka około godziny 9.00 rano niezauważenie wyszła z domu. Nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Według informacji przekazanych przez zgłaszającą dziecko nie znało topografii miasta – relacjonuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zgłoszenie dotyczące zaginięcia małej dziewczynki mundurowi potraktowali bardzo poważnie. Takie sytuacje nie zdarzają się często, a gdy już mają miejsce – decydujące mogą być nawet minuty. Dlatego policjanci ruszyli na ulice, zaczęli sprawdzać monitoring i wzywać posiłki.

W związku z informacją policjanci od razu rozpoczęli przeczesywanie ulic. Ogłoszono alarm. W poszukiwania zaangażowano również policjantów z innych komisariatów oraz z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Pracownikom monitoringu miejskiego przekazano dokładny rysopis dziecka – relacjonuje Gołębiowski.

Wkrótce udało się „namierzyć” dziewczynkę. Decydujący okazał się ten jeden szczegół: charakterystyczna kurtka, w którą była ubrana. 9-latka została zauważona przez oko kamery miejskiego monitoringu i wypatrzona przez jej czujnego operatora. Niedługo później cała i zdrowa wróciła do rodzinnego domu.

Jak mieszkańcy Lublina reagują na zaostrzenie lockdownu? Reakcje są skrajne