Lublin: Zabarykadował się przed POLICJANTAMI. Znaleźli na niego sposób

2020-06-03 21:42 Mucha, mta
Lublin: Zabarykadował się przed POLICJANTAMI. Znaleźli na niego sposób
Autor: KWP Lublin

Nie ma co, policjanci wiedzieli jak go podejść. 24-latek z Lublina jak ognia unikał stróżów prawa, miał bowiem do odsiadki rok pozbawienia wolności i z tego powodu poszukiwany był listem gończym. Dlatego widok policyjnych mundurów przed drzwiami mieszkania sprawił, że zamknął się przed nimi na siedem spustów. Wystarczyło tylko kilka słów, żeby skruszony otworzył drzwi.

Mimo młodego wieku lublinianin jest doskonale znany policjantom. Zamieszany był w sprawy związane z narkotykami. Z tego też powodu poznał go lubelski sąd, skazując młodzieńca na rok więzienia w związku z popełnionymi przestępstwami narkotykowymi.

Zobacz też: Ukrainiec ZADŹGAŁ dwóch rodaków! ZBRODNIA pod Puławami. Zrobił to dla pieniędzy?

Niestety, w październiku ubiegłego roku, zamiast trafić kratki, 24-latek zaszył się zapewne w mysiej dziurze, gdyż nigdzie nie można go było znaleźć. Aż do początku czerwca.

– Policjanci na podstawie materiałów operacyjnych ustalili, że poszukiwany listem gończym 24-latek ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie miasta – informuje Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji. 

Musieli się spieszyć, ponieważ udało im się poznać plany mężczyzny. Za dwa dni miał wyjechać z Polski.

– Początkowo mężczyzna nie chciał wpuścić funkcjonariuszy do domu – dodaje Karbowniczek. Cóż więc zrobili policjanci? Nie wiadomo, czy celowo, czy też był to zbieg okoliczności, ale trafili go w słaby punkt. Okazało się, że mężczyzna jest... bardzo przywiązany do drzwi i spokoju na klatce. Za nic w świecie nie chciał bowiem pozwolić, aby drzwi uległy zniszczeniu. A tak mogło się stać, gdyby policjanci zrobili to, o czym mu powiedzieli. Zagrozili mu, że w dostaniu się do mieszkania pomogą im... strażacy! A wtedy nie będzie musiał otwierać drzwi...

– I natychmiast je otworzył – kończy Kamil Karbowniczek. Jeszcze tego samego dnia 24-latek trafi do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!

W Lublinie rusza Centrum Konsultacji Leczenia NFZ

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.