Lublin: Ukryła się W WALIZCE w szafie. Jak się tam zmieściła?! Trafiła DO WIĘZIENIA

i

Autor: KWP Lublin

Lublin: Ukryła się W WALIZCE w szafie. Jak się tam zmieściła?! Trafiła DO WIĘZIENIA

2021-01-20 15:47

Zaskakująca próba ucieczki i długa lista zarzutów, za jakie powinna odpowiedzieć 29-latka z Lublina. Kobieta… ukryła się w walizce w szafie mieszkania! Jak ona się tam zmieściła?! Siedziała cicho jak mysz kościelna, gdy jej partner zapewniał mundurowych, że nie ma jej w mieszkaniu. Teraz odpowie za poważne przestępstwa.

Jak ona się tam zmieściła?! To pierwsze pytanie, które wpada do głowy, gdy patrzy się na niewielką torbę podróżną ulokowaną na półce w szafie na ubrania. To właśnie w tej czarnej walizce ukryła się przed policją 29-latka z Lublina. Historia brzmi nieprawdopodobnie, a pomysł młodej kobiety wywołuje uśmiech, ale… to nie koniec sprawy.

Kobieta niemal prosto z szafy trafiła do więzienia, gdzie spędzi wiele lat. Mimo młodego wieku ma sporo na sumieniu. Nie w walizce, a za kratami powinna pokutować za udział w oszustwach metodą na policjanta oraz stręczycielstwo i sutenerstwo.

Zobacz też: OKRADŁA KOŚCIÓŁ! Miała drut, taśmę i… gumę do żucia. 44-latka WPADŁA po raz trzeci!

Policjanci szukali jej od listopada i w końcu wpadli na jej trop. Podejrzewali, że ukrywa się w jednym z mieszkań w lubelskiej dzielnicy Sławin. Postanowili to sprawdzić. Mogli spodziewać się wszystkiego, ale nie takiego finału sprawy.

Mieszkanie otworzył im partner kobiety, który twierdził, że mieszkanka Lublina kilka dni temu wyjechała z Polski. Kryminalni nie uwierzyli w historię mężczyzny i podczas sprawdzania mieszkania ujawnili poszukiwaną 29-latkę. Kobieta przed policjantami w jednym z pokoi ukryła się w walizce, która umieszczona była w szafie – relacjonuje mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zobacz też: Lublin. Staruszka straciła złote monety. Były warte 1,2 mln zł! Zatrzymano 3 osoby...

Super Raport 20.01 (Goście: Sebastian Kaleta – wiceminister sprawiedliwości, Solidarna Polska oraz Igor Tuleya – sędzia)

Skąd taka desperacja u młodej kobiety? Wiedziała, że jeśli wpadnie, trafi za kraty na wiele lat. Mimo młodego wieku ma bardzo dużo na sumieniu. – 29-latka poszukiwana była między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która dokonywała oszustw metodą na policjanta na terenie Polski i Niemiec oraz za stręczycielstwo i sutenerstwo – dodaje Karbowniczek.

W swojej „karierze” kobieta wyłudziła od seniorów co najmniej 100 000 złotych. Teraz będzie musiała za to odpowiedzieć – w więzieniu. 29-latka została wczoraj zatrzymana i jeszcze tego samego dnia trafiła do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary. Ma przed sobą sześć lat i dwa miesiące pozbawienia wolności.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!