Straz pożarna

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Pożar w Zabrzu

Lublin. TRAGICZNY nocny pożar kamienicy. NIE ŻYJĄ dwie osoby

2021-02-19 8:34

Dramat w Lublinie. Dwie osoby poniosły śmierć w pożarze w kamienicy w Lublinie przy ul. Żelaznej, który wybuchł w nocy z czwartku na piątek. Spłonęło wyposażenie jednego z mieszkań – poinformowała straż pożarna. W akcji uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej. Zobacz szczegóły.

Pożar kamienicy w Lublinie. Dwie osoby zginęły

Straszny dramat wydarzył się tej nocy w Lublinie. Do pożaru w kamienicy przy ul. Żelaznej w Lublinie strażacy zostali wezwani około godz. 1.50. w nocy z czwartku na piątek (18 lutego/19 lutego). Niestety, pożar miał swój tragiczny finał. Zginęły w nim dwie osoby - 73-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna.

- Spaliło się wyposażenie jednego z mieszkań na parterze kamienicy, pokoju i kuchni. Ogień nie rozprzestrzenił się. W wyniku pożaru śmierć poniosła 73-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna. – powiedział dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, mł. brygadier Maciej Falandysz.

Strażacy ugasili ogień. W akcji uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej, czyli 12 strażaków. Działania strażaków zostały już zakończone. Z kamienicy ewakuowano 27 osób, wróciły one do swoich mieszkań.

Mąż rzucił sie z nożem na żonę