Lublin: Szóstka w Lotto. Prawie 15 milionów! Oto szczęśliwe liczby

i

Autor: Totalizator Sportowy Lublin: Szóstka w Lotto. Prawie 15 milionów! Oto szczęśliwe liczby

Lublin: Szóstka w Lotto. Prawie 15 milionów! Oto szczęśliwe liczby

2021-11-10 12:42

Szóstka w Lotto w Lublinie! We wtorkowy wieczór ktoś wzbogacił się o prawie 15 milionów złotych. Szczęśliwe liczby wylosowane 9 listopada w Lotto to: 6, 9, 12, 24, 30, 40. Skreślił je gracz z Lublina, a we wtorkowy wieczór rozbił rosnącą od 16 października kumulację i zgarnął fortunę. Główna wygrana w Lotto padła w Lublinie.

To nie pierwszy raz, kiedy los kupiony w Lublinie uczynił kogoś milionerem. Tym razem gracz sam wytypował szczęśliwe liczby i – jak się okazało – „miał nosa”. Szczęście go nie opuściło i wygrał prawie 15 milionów złotych. Szóstka w Lotto w Lublinie we wtorkowym losowaniu z 9 listopada.

Szczęśliwe liczby to 6, 9, 12, 24, 30, 40.

Gracz, który kupił los w Lublinie, rozbił kumulację Lotto i zgarnął główną nagrodę, której pula rosła od 16 października. W końcu ktoś trafił szóstkę. Wygrana za los z Lublina to dokładnie: 14 981 246,40 zł. To prawdziwa fortuna – nawet po odjęciu 10-procentowego podatku od wygranych w grach losowych, który trzeba będzie zapłacić.

Sedno Sprawy - Stanisław Żaryn

Szóstka w Lotto w Lublinie. Skąd pochodzi szczęśliwy los?

Zwycięski zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Władysława Jagiełły 1 w Lublinie. Grający samodzielnie wytypował szczęśliwe liczby – informuje organizator loterii, Totalizator Sportowy.

To nie pierwszy raz, gdy szóstka w Lotto pada w Lublinie. Włączając wczorajszy sukces, w całej historii Lotto padło tu 16 wygranych o wartości powyżej miliona i trzy kolejne milionowe wygrane w Lotto Plus. Poniżej znajdziesz listę szczęśliwych kolektur, w których zawarte zostały zakłady warte fortunę!

Wyniki losowań Lotto i innych gier Totalizatora Sportowego znajdziesz codziennie na SE.pl.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?