Lublin. Nie spodobało mu się spojrzenie. 17-latek zaatakował i pobił przechodnia

i

Autor: lubelska policja Lublin. Nie spodobało mu się spojrzenie. 17-latek zaatakował i pobił przechodnia

Lublin. Nie spodobało mu się spojrzenie. 17-latek zaatakował i pobił przechodnia

2022-05-23 14:21

17-latkowi miało nie spodobać się to, jak spojrzał na niego przechodzień, więc zaatakował mieszkańca Lublina i go pobił! Przy tym domagał się pieniędzy. Mieszkaniec Raciborza usłyszał już zarzuty. Decyzją prokuratora trafił pod dozór policji. Grozi do 12 lat więzienia. Szczegóły poniżej.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło na ulicy Jana Sawy w Lublinie dwa tygodnie temu. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, idący ulicą mieszkaniec Lublina został zaczepiony przez młodego mężczyznę, któremu nie spodobało się to, jak na niego spojrzał! 26-latek od razu został zaatakowany.

Zobacz też: Podczas prac budowlanych znaleźli granat z zapalnikiem! Ewakuacja mieszkańców w Korczowie

- Mężczyzna przez chwilę był okładany przez sprawcę pięściami. Przy tym napastnik zaczął żądać od niego pieniędzy. W pewnym momencie pokrzywdzony zaczął głośno wzywać pomocy. To odstraszyło agresora, który uciekł - informuje komisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Kryminalni z komendy miejskiej oraz 4. komisariatu znaleźli sprawcę pobicia. Jak się okazało, był to 17-latek, który uciekł z poprawczaka w Raciborzu. Młody mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty usiłowania rozboju. Został oddany pod dozór policji. Po czynnościach od razu został przewieziony do placówki, z której uciekł. Grozi mu kara 12 lat więzienia.

Zobacz również: Lublin. Ojciec oskarżony o usiłowanie zabójstwa 5-tygodniowego syna. Ruszył proces 28-letniego Sasho M. z Bułgarii

Pirat z BMW gnał na złamanie karku. Policjanci byli bezlitośni
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w Polsce?