Lublin: Horror na pasach. 25-latek wyleciał w powietrze!

i

Autor: KWP Lublin Lublin: Horror na pasach. 25-latek wyleciał w powietrze!

Lublin: Horror na pasach. 25-latek wyleciał w powietrze!

2021-08-24 12:25

Horror na pasach na jednej z głównych arterii Lublina. 25-latek dosłownie wyleciał w powietrze po zderzeniu z osobową toyotą. Jej kierowca próbował hamować, ale było za późno. Młody mężczyzna wjechał na przejście dla pieszych na hulajnodze elektrycznej tuż przed nadjeżdżający samochód. Tragiczny wypadek zarejestrowały kamery monitoringu.

Horror na pasach w al. Piłsudskiego w Lublinie. 25-latek wyleciał w powietrze tuż po tym, jak został staranowany przez kierowcę osobówki. Sam wjechał na przejście dla pieszych na hulajnodze elektrycznej prosto przed nadjeżdżające auto. Sceny grozy uchwyciły kamery miejskiego monitoringu, a policja publikuje to nagranie ku przestrodze. Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe popołudnie, o godz. 14.20. – Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 25-latek przejeżdżał przez przejście dla pieszych na hulajnodze elektrycznej. Gdy mężczyzna był już na jezdni, został potracony przez samochód marki Toyota jadący w kierunku alei Zygmuntowskich. Kierowca pojazdu próbując hamować, dodatkowo zahaczył o jadącą z przeciwka skodę – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zobacz też: Protest rolników. Zablokowali drogi w Lubelskiem. Objazdy

Lublin: Samochód staranował 25-latka na hulajnodze

Młody mężczyzna, jadący hulajnogą został ranny i trafił do szpitala. Wiemy, że i on i kierowca Toyoty byli trzeźwi. Teraz mundurowi ustalają dokładne okoliczności dramatycznego wypadku, a zapis z kamer monitoringu upublicznili w sieci „ku przestrodze”, by takich zdarzeń unikać w przyszłości. – Funkcjonariusze na miejscu wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku – dodaje Gołębiowski.

Sonda
Czy użytkownicy hulajnóg elektrycznych jeżdżą bezpiecznie?