Lublin: Groźny gangster w rękach policji! Zatrzymali go, gdy był z żoną!

i

Autor: Lubelska Policja Lublin: Groźny gangster w rękach policji! Zatrzymali go, gdy był z żoną!

Lublin: Groźny gangster w rękach policji! Zatrzymali go, gdy był z żoną!

2021-06-21 15:09

Duży sukces lubelskich funkcjonariuszy! Policjantom udało się zatrzymać 54-letniego poszukiwanego od lat gangstera! Lista nielegalnych czynów, których dopuścił się mężczyzna jest długa, bandzior ma na koncie m.in. wyrok za usiłowanie zabójstwa sprzed 20 lat, udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wymuszenie rozbójnicze, przestępstwa narkotykowe i oszustwo. 54-latek trafił za więzienne mury, ale po udzielonej przerwie - ku zaskoczeniu pracowników aresztu - nie stawił się do dalszego odbywania kary. 54-latek został ujęty po raz drugi w przyjemnych, rodzinnych okolicznościach, kiedy to jechał przez lubelskie Bronowice wieziony przez małżonkę. - Podróżujący na fotelu pasażera mężczyzna był bardzo zaskoczony niespodziewanym zatrzymaniem. Nie stawiał oporu i nie próbował ucieczki - opowiada podkom. Anna Kamola z lubelskiej policji.

54-latek z Lublina to członek grupy przestępczej o niemałym stażu. Za mężczyzną był wydany list gończy, czujne oko jednego z funkcjonariuszy wypatrzyło go, gdy - jakby nigdy nic - przejeżdżał przez dzielnicę Bronowice w Lublinie. Zdarzenie miało miejsce w piątek, 18 czerwca.

- Podróżujący na fotelu pasażera mężczyzna wieziony był  przez swoją żonę przez dzielnicę Bronowice. Był bardzo zaskoczony niespodziewanym zatrzymaniem. Nie stawiał oporu i nie próbował ucieczki - informuje Anna Kamola z lubelskiej policji.

Zaskoczony obecnością policji zbieg ma do odbycia długą karę 16 lat pozbawienia wolności. Oznacza to, że z więzienia wyjdzie jako 70-letni senior. Kartoteka gangstera z Lublina jest niezwykle bogata: ma na koncie m.in. usiłowanie zabójstwa przed 20 laty, udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wymuszenie rozbójnicze, przestępstwa narkotykowe i oszustwo.

Ulica Broniewskiego zostanie zwężona