Lublin: Zabójstwo trójki dzieci. Ciała znalazła babci

i

Autor: Mariusz Mucha/SE Lublin: Zabójstwo trójki dzieci. Ciała znalazła babci

Lublin: Matka udusiła trójkę dzieci?! Ciała znalazła babcia [ZDJĘCIA]

Szokujące informacje z Lublina. Troje dzieci zostało uduszonych przez matkę-narkomankę?! Przerażające doniesienia przekazuje Radio RMF FM. Ciała miała znaleźć babcia dzieci. Ich ojciec ma siedzieć w więzieniu. Czy matka zabiła własne dzieci? Jedno z nich miało osiem miesięcy, drugie dwa latka, a trzecie cztery lata.

Wstrząsająca zbrodnia w Lublinie. 26-letnia matka zabiła trójkę swoich dzieci? Przerażające informacje jako pierwsze podało Radio RMF FM. Kobieta – jak ustalili dziennikarze – miała być uzależniona od narkotyków. Dlaczego maluchy zginęły? Ciała dzieci odnalazła ich babcia. Ofiary to maleństwa w wieku od ośmiu miesięcy do czterech lat – dwie dziewczynki i chłopiec. Dzieci zostały uduszone przez własną matkę? Okoliczności  przerażającej zbrodni w Lublinie, przy ul. Nadbystrzyckiej wyjaśnia policja i prokuratura.

Aktualizacja: Koszmar w Lublinie. Matka udusiła swoje dzieci? Sąsiadka: "Jestem przerażona" [ZDJĘCIA]

Niewyobrażalna tragedia w Lublinie. Nie żyje trójka malutkich dzieci. Czy zabiła je rodzona matka?

Ciała dzieci znalazła ich babcia – podaje RMF FM. Kobieta przyszła odwiedzić wnuki i swoją 26-letnią córkę. Próbowała pomóc dzieciom, ale na to było już za późno. Reanimacja się nie powiodła. Portal rmf24.pl podaje, że młoda matka zamordowanych dzieci jest narkomanką. W ich domu już wcześniej były prowadzone interwencje. Ojciec dzieci, mąż 26-latki, siedzi w więzieniu.

Na miejscu trwają czynności, pracują tam policjanci – potwierdza prok. Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Śledczy nie przesądzają czy doszło do uduszenia dzieci, czekają na opinie lekarzy. – Mogę potwierdzić śmierć trójki dzieci w wieku czterech i dwóch lat oraz ośmiu miesięcy – mówi Kępka. Około godz. 17 na miejsce tragedii przyjechał karawan po ciała zmarłych dzieci.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?

Mieszkańcy okolicy są wstrząśnięci. Według relacji sąsiadów, z którymi rozmawiał PAP, rodzina od kilku, kilkunastu miesięcy wynajmowała jednopokojowy dom z łazienką. Niewielka posesja szczelnie odgrodzona jest od wąskiej, błotnistej uliczki płotem. - Pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji w okolicy. Była dziś u mnie policja. Jestem przerażona - powiedziała Katarzyna, która wynajmuje mieszkanie w pobliżu. - Czasami, jak szłam z dziećmi do sklepu, to coś się słyszało. Pies ujadał non stop, słychać było kłótnie i odgłosy dziecka w tle. Policja przyjeżdżała. Różne rzeczy się działy - powiedziała sąsiadka Ewelina.

Jak podaje portal Lublin112.pl kobieta została już zatrzymana przez policję. Śledczy nadal oficjalnie nie komentują sprawy i nie opisują przebiegu tragicznych zdarzeń przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.